Ruszają lokalne edycje największego Festiwalu Technologicznego w Polsce - 4Developers!

Adam Boduch

Festiwal Technologiczny 4Developers to coroczne wydarzenie skierowane do programistów. Z roku na rok liczba uczestników festiwalu się zwiększa (w 2018 roku liczba przekroczyła 2200 osób). Duże zainteresowanie i sugestie ze strony uczestników sprawiły, że w tym roku rganizatorzy przygotowali kolejne lokalne edycje. Do których miast zawita 4Developers?

***

4dev wszystkie.jpg

Tej jesieni festiwal odbędzie się aż w 5 miastach w naszym kraju: Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Katowicach i Wrocławiu. Poruszana tematyka została dobrana adekwatnie do potrzeb lokalnej społeczności.

Pierwsza lokalna edycja rusza już 25 września w Gdańsku i będzie poruszała zagadnienia z zakresu .NET, C++, Java i Soft Skills & Business Relations.

Prosto znad morza 4Developers przenosi się do stolicy Królów Polskich - Krakowa.
15 października uczestnicy będą mogli wziąć udział w prelekcjach dotyczących .NET, Architektur Aplikacji, JavaScript oraz Python.

Kolejna edycja odbędzie się 23 października w centralnej Polsce. W Łodzi miłośnicy IT znajdą ścieżki takie jak .NET, C++, Java oraz Soft Skills & Business Relations.

Po Łodzi 4Developers znowu przenosi się na południe Polski. 6 listopada uczestnicy będą mieli szansę spotkać się w Katowicach, gdzie zaplanowano wykłady z zakresu .NET, Java, JavaScript oraz Data Science.

Ostatni przystanek to Wrocław. 20 listopada prelegenci poruszą zagadnienia dotyczące .NET, Architektur Aplikacji, Java, a także JavaScript.

Dlaczego warto wziąć udział w lokalnych edycjach 4Developers?

4Developers cieszy się coraz większą popularnością w społeczności IT. Renoma festiwalu daje gwarancję, że wszystkie prelekcje prowadzone są na najwyższym poziomie. Dodatkowo agenda dostosowana indywidualnie do potrzeb lokalnej społeczności pozwala na poszerzenie wiedzy i zainteresowań uczestników w danej dziedzinie.

Lokalna formuła festiwalu pozwala na osobiste poznanie prelegentów, wzajemną wymianę doświadczeń czy uzyskanie pomocy w rozwiązywaniu nurtujących problemów. Ponadto lokalne edycje w dalszym ciągu utrzymują klimat ogólnopolskiego 4Developers - organizatorzy zadbają o before party, chillout zone oraz czas na poznanie nowych ludzi z branży.

Dołącz już teraz!

4Developers to wydarzenie, na którym spotykają się przedstawiciele wielu lokalnych społeczności programistycznych - warto tam być. Bilety i więcej informacji można znaleźć na oficjalnych stronach wydarzeń:

Gdańsk: https://gdansk.4developers.org.pl/
Kraków: https://krakow.4developers.org.pl/
Łódź: https://lodz.4developers.org.pl/
Katowice: https://katowice.4developers.org.pl/
Wrocław: https://wroclaw.4developers.org.pl/

0 komentarzy