Rusza kolejna edycja 4Developers - dla naszych czytelników przygotowaliśmy zniżki

Adam Boduch

4Developers jest multidyscyplinarną konferencją skierowaną do programistów oraz wszystkich osób związanych z rozwojem IT, zarówno doświadczonych specjalistów, jak i amatorów, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z tą dyscypliną. Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy 15% zniżkę - podczas rejestracji wystarczy podać kod “media_15”

Głównym celem organizatora konferencji jest stworzenie platformy - miejsca spotkań społeczności zainteresowanych tematami technologicznymi. Najbliższa edycja 4Developers zaplanowana jest na 20 kwietnia i odbędzie się na terenie Hotelu Gromada w Warszawie. Z roku na rok zainteresowanie konferencją rośnie, a wydarzenie przyciąga coraz większą liczbę gości. W tym roku przewidziana jest rekordowo duża liczba uczestników -  na obecną chwilę można spodziewać się ponad 800 specjalistów z różnych dziedzin dotyczących oprogramowania.

Poprzednie odsłony 4Developers obfitowały w ciekawe cykle szkoleń i wykładów, przygotowanych przez znanych i doświadczonych specjalistów. Organizator miał przyjemność gościć wielu cenionych ekspertów. Wśród prelegentów pojawiły się znane nazwiska, takie jak Sławomir Sobótka z Bottega IT Solutions czy Wojtek Dworakowski - konsultant bezpieczeństwa IT, z którym wywiad można obejrzeć tutaj.

W tym roku organizator przygotował wiele ścieżek tematycznych, których szeroki zakres z pewnością sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających. W planach jest
poruszenie tematów dotyczących języków oprogramowania, technologii mobilnych, UX, architektur aplikacji i produkcji gier. Nie zabraknie też możliwości pozyskania praktycznych
kompetencji, takich jak zarządzanie projektami IT czy umiejętności prezentacji i rozmowy z przedstawicielami biznesu. W najbliższych dniach dostępna będzie pełna agenda, która
zostanie zamieszczona na stronie konferencji.

Aby poczuć wyjątkową atmosferę i charakter 4Developers zachęcamy do odwiedzenia kanału na Youtube, który obrazuje najciekawsze momenty z poprzedniej edycji konferencji.
W ubiegłorocznej odsłonie największą popularnością cieszyły się sesje PHP, front-end, architektury aplikacji, IT Project Management oraz ścieżka Soft Skills, która znalazła się w
agendzie po raz pierwszy. Puste korytarze podczas trwania wykładów oraz gwarne rozmowy podczas przerw wskazywały na doskonały dobór tematów poruszonych podczas konferencji.

Wszystkie aktualności dotyczące 4Developers i najświeższe trendy z dziedziny IT możecie śledzić na profilu 4Developers na Facebooku. Zachęcamy także do kontaktu i dyskusji na Twitterze.

0 komentarzy