PyCon PL 2015 ­ rejestracja już otwarta

Adam Boduch

PyconPL15-bialetlo.png

Otworzyliśmy już rejestrację dla uczestników konferencji PyCon PL 2015. Mimo, że potrwa ona do końca 7 października, zachęcamy do wcześniejszego zgłaszania obecności w wydarzeniu. Wiąże to się z niższymi cenami za bilet oraz możliwością lepszego zaplanowania konferencji.

Formularz rejestracji można znaleźć pod tym adresem.

Atrakcje, atrakcje

W tym roku zmianie uległo miejsce konferencji. Hotel Ossa jest hotelem czterogwiazdkowym, z dużą renomą, oferującym szeroki wachlarz atrakcji dla jego gości m.in dostęp do krytego basenu oraz dyskoteka. Również dla wielbicieli kreatywnego spędzania czasu wieczór gier planszowych oraz grill. To nie koniec atrakcji. Dla najmłodszych towarzyszów Hotel Ossa oferuje tzw. Kids Zone. Tak więc wyjazd biznesowy nie musi oznaczać rozłąki z rodziną. Doświadczeni animatorzy sprawią, że Wasze pociechy nie poczują nudy w trakcie gdy Wy będziecie uczestniczyć w spotkaniu.

Dojazd z Warszawy do Hotelu (i z powrotem)

Dodatkowo, za dodatkową opłatą zapewniamy dojazd z Warszawy do hotelu (i z powrotem). Wynika to z położenia obiektu konferencyjnego oraz ograniczonych połączeń dojazdu komunikacją publiczną. Autobusy będą odjeżdżać w czwartek oraz piątek. Powrót nastąpi w niedzielę po zakończeniu konferencji. Dokładne czasy i miejsce odjazdu z Warszawy zostaną podane później.

Więcej informacji: http://pl.pycon.org/2015/index.html

0 komentarzy