Promocyjne ceny na warsztaty SQLDay Lite 2014 tylko do końca października

Adam Boduch

Jeszcze tylko do 31 października można zarejestrować się w niższej cenie na warsztaty podczas konferencji SQLDay Lite 2014, która odbędzie się w dniach 14-15 listopada w Hotelu Focus w Lublinie. Wydarzenie to jest przeznaczone dla programistów i administratorów baz danych, inżynierów oprogramowania oraz specjalistów Business Intelligence. W gronie prelegentów znajdą się najlepsi eksperci z dziedziny technologii SQL Server oraz baz danych m.in. Łukasz Grala, Maciej Pilecki czy Damian Widera. Na 200 uczestników czekać będą 3 sesje o charakterze warsztatów oraz 6 sesji tematycznych.

SQLDay to organizowana nieprzerwanie od 2008 roku, największa w Polsce konferencja poświęcona tematom związanym z SQL Server. Ostatnia edycja odbyła się w dniach 28-30 kwietnia na Stadionie Miejskim we Wrocławiu, i przyciągnęła ponad 300 pasjonatów technologii baz danych. SQLDay zebrał wiele pozytywnych opinii zarówno uczestników wydarzenia, jak i najlepszych specjalistów ze środowiska SQL Server. Po sukcesie wrocławskiej konferencji organizatorzy postanowili powtórnie zaprosić fanów technologii baz danych, tym razem przygotowując konferencję SQLDay Lite 2014 w Lublinie.

„Ponieważ otrzymaliśmy wiele próśb, aby przedłużyć termin obowiązywania promocyjnych cen na warsztaty podczas konferencji SQLDay Lite 2014 postanowiliśmy, że wszyscy chętni będą mogli do 31 października zarejestrować się w specjalnej, niższej cenie. Ceny za udział w jednej z trzech sesji warsztatowych wynoszą do końca października 600 zł. Od 1 listopada będzie to już standardowa cena, 900 zł. Podczas pre-conf nasi specjaliści dogłębnie przestawią między innymi takie kwestie jak wizualizacja danych, poszerzanie możliwości przy pomocy SQL CLR oraz optymalizacja. Polecam udział w warsztatach oraz w konferencji i zachęcam do zapisów na stronie internetowej: www.sqlday.plssug.org.pl.” – powiedział Grzegorz Stolecki, prezes Stowarzyszenia PLSSUG, organizatora SQLDay Lite 2014

Konferencja SQLDay Lite 2014 wyróżnia się starannie dobranym zestawem prelegentów, którzy posiadają zarówno szeroką wiedzę teoretyczną jak i niezwykle bogate doświadczenie. Swoją wiedzą podzielą się m.in. Marek Adamczuk, Łukasz Grala, Maciej Pilecki, Paweł Potasiński, Grzegorz Stolecki, Marcin Szeliga oraz Damian Widera. Każda z prelekcji potrwa ok. godziny, a prezentowane tematy będą zawarte w jednym z obszarów: DBA, DEV lub DW/BI. Oprócz kilkugodzinnych wykładów zorganizowane zostaną również sesje warsztatowe, skupiające się na praktycznym rozwiązywaniu problemów z bazami danych.

Więcej informacji na temat konferencji oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej:

www.conference.plssug.org.pl

Kontakt dla mediów:

Marcin Dulnik

In Fact PR – Agencja Public Relations

[email protected]

mobile: 660 722 822

0 komentarzy