PGS Software otwiera drzwi dla programistów

Adam Boduch

13 marca 2018 r. odbędą się Drzwi Otwarte gdańskiego biura PGS Software. Jeśli interesujesz się programowaniem w technologii .NET oraz chcesz zobaczyć jak wygląda praca w PGS Software, to nie może Cię zabraknąć.

***

PGS-Software_DrzwiOtwarte-SoftTalks_1200x628_2.png

Drzw Otwarte to okazja do zapoznania się z obowiązującymi trendami w technologii .NET. Uczestnicy wydarzenia będą mogli wybierać spośród czterech prelekcji. W pierwszej części spotkania będzie mowa o budowaniu niezawodnych aplikacji z wykorzystaniem .NET Core i Docker. Temat przedstawi Przemysław Pogorzelec. W tym samym czasie zainteresowani szyfrowaniem danych będą mogli posłuchać Tomasza Grabusińskiego, który przybliży tematykę kolumnowego szyfrowaniu danych w SQL Server. W drugiej części spotkania Grzegorz Siemoniak przedstawi strukturę pamięci w .NET, a Jakub Ciechowski opowie o tym, jak uprościć kod stosując elementy programowania funkcyjnego w C#.

Na koniec zaplanowany jest networking, podczas którego uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję wymienić doświadczenia, poczuć klimat pracy PGS Software, a także spróbować sił w autorskiej grze Kinect.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejscu obowiązują zapisy na stronie: https://softwaretalks.pl/wyda[...]/drzwi-otwarte-net-w-gdansku/

Drzwi Otwarte .NET PGS Software

Data: 13.03.2018, godz. 18:00 - 21:00.
Miejsce: Biuro PGS Software, ul. Jana z Kolna 11 (Tryton Business House), Gdańsk

PGS Software S.A. to lokowana na Głównym Rynku GPW spółka informatyczna założona w 2005 roku we Wrocławiu. Zespół PGS Software tworzy rozwiązania IT dla klientów z całego świata z wielu sektorów biznesowych. Klienci decydujący się na współpracę z PGS Software mogą liczyć na indywidualne podejście i w pełni autorskie rozwiązania technologiczne, poparte specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem w ponad 2000 projektach. PGS Software jest certyfikowanym Amazon Partner Network Consulting Partner specjalizującym się w projektowaniu i implementowaniu rozwiązań Software as a Service (SaaS).

0 komentarzy