Największa konferencja Data Analytics w Gdańsku – biznes i technologia

Adam Boduch

Już 13 listopada w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER odbędzie się AnalyticsConf – największa w Polsce Północnej konferencja Data Analytics. Na uczestników czekają dwa panele prelekcji i warsztatów, dotyczących takich zagadnień jak Big Data, Machine Learning, Business Intelligence. Współorganizatorem wydarzenia jest Microsoft.

analyticsconf2.jpg

AnalyticsConf to spotkanie znanych ekspertów z Polski i Europy, których doświadczenie jest cenione przez środowisko IT. Oparcie prelekcji wyłącznie na praktycznej wiedzy sprawia, że wydarzenie stanowi doskonałą okazję do rozwoju zawodowego dla programistów, analityków, administratorów, architektów IT oraz menedżerów i kierowników projektów. Całodniowy panel podzielony jest na dwie symultaniczne ścieżki – biznesową i technologiczną. Pierwsza to przede wszystkim efektywne wykorzystanie baz danych w biznesie, druga – praktyczne warsztaty, podczas których prelegenci podzielą się doświadczeniami z projektów wdrożeniowych i pracy z najnowszymi narzędziami analitycznymi.

W gronie prelegentów znajdziemy takie firmy jak Microsoft, Sotrender, Kainos, BETEGY, ITMAGINATION, Bilander Group oraz Avaus. Podczas sesji biznesowych uczestnicy będą mogli posłuchać o wyzwaniach podczas wdrażania rozwiązań Data Miningowych, doświadczeniach z największych projektów BI w Europie, czy zyskach z technologii Big Data w jednym z najciekawszych polskich startupów. Warsztaty techniczne wprowadzą uczestników w praktyczne zastosowanie takich technologii jak: Microsoft Azure, Apache Hadoop, czy narzędzi do Rapid Developmentu.

Oprócz wymiany najnowszej wiedzy AnalyticsConf to także świetna okazja do nawiązania branżowych kontaktów. Po konferencji na uczestników czeka networking w sopockim SOHO.

Więcej informacji o prelekcjach oraz agenda AnalyticsConf znajduje się na oficjalnej stronie wydarzenia: www.analyticsconf.pl. 26 października kończą się zapisy w promocyjnej cenie.

0 komentarzy