Machine Learning, Java i Big Data - światowe sławy pojawią się 30 listopada we Wrocławiu na ByteMyCode

Adam Boduch

Już po raz trzeci entuzjaści, praktycy i eksperci w dziedzinie nowoczesnych technologii spotkają się w ramach konferencji Byte My Code, aby podsumować nowości technologiczne jakie pojawiły się w 2019 roku i wspólnie zastanowić się nad wiodącymi trendami w dziedzinie IT na rok 2020. W agendzie między innymi Java, Machine Learning i Data Science.

***

grafika.jpg

Bądź inżynierem przyszłości

Wydarzenie będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń dla osób zainteresowanych szeroko rozumianą branżą IT. Zarówno osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z programowaniem, jak i eksperci z wieloletnim doświadczeniem, znajdą tu ogromną dawkę wiedzy oraz inspiracji. Tym razem organizatorzy zwrócą szczególną uwagę na tematy Java, Machine Learning oraz sztucznej inteligencji, zagadnienie bycia nowoczesnym inżynierem i cech, które warto w sobie rozwijać, aby móc się za takiego uważać.

Spotkaj ekspertów IT

Wśród prelegentów tegorocznej edycji nie zabraknie ciekawych osobowości, będących jednocześnie prawdziwymi ekspertami w swoich branżach. Główne tematy jakie będą poruszane to m.in. Machine Learning, sztuczna inteligencja oraz programowanie w języku Java. Na scenie wystąpią:

  • Krzysztof Kudryński - Senior Deep Learning Engineer w firmie NVIDIA. Od ponad 10 lat pracuje jako inżynier algorytmów analizy danych, sztucznej inteligencji i robotyki. Temat wystąpienia: "Deep Learning in Computer Vision."
  • Oleh Dokuka - inżynier oprogramowania Java. Aktywny współpracownik ProjectReactor, RSocket oraz Reactive-GRPC. Temat wystąpienia: "Multiplayer Pac-Man with RSocket."
  • Diego Hueltes - Nauczyciel w Master of Big Data & Analytics w ESESA IMF Málaga oraz współpracownik w programie Big Data Executive w Escuela de Organizacion Industrial (EOI). Pasjonat Uczenia Maszynowego oraz zagadnień związanych z Big Data. Temat wystąpienia: "Data Science for Lazy People, Automated Machine Learning."
  • Kpt. Dariusz Kulik - pilot samolotów pasażerskich oraz instruktor szybowcowy. Popularyzator wiedzy lotniczej prowadzący własny kanał “Turbulencja” w serwisie YouTube. Temat wystąpienia: "Rozwiązania informatyczne w samolotach i ich wpływ na bezpieczeństwo, szczególnie w kontekście niedawnych katastrof."

Byte My Code Academy - warsztaty dla początkujących

Nie zabraknie również atrakcji dla adeptów IT oraz studentów kierunków informatycznych. Dzień przed konferencją oraz w jej trakcie odbędą się warsztaty w ramach Byte My Code Academy. Ich współorganizatorem będzie Wrocław Java User Group, a wśród tematów znajdzie się wiele zagadnień na poziomie podstawowym. Będzie to doskonała okazja dla każdego kto zaczyna swoją przygodę z programowaniem, szuka inspiracji oraz odpowiednich dla siebie kierunków rozwoju kariery zawodowej w branży IT.

Na konferencję oraz wa można zarejestrować się pod adresem: https://bytemycode.pl/

Opłata za uczestnictwo jest symboliczna i zostanie przekazana na rzecz fundacji Hearty - organizacji wspierającej dzieci z domów dziecka, dzieci niepełnosprawne i studentów z mniejszych miejscowości.

0 komentarzy