Gwiazdy światowej sceny SQL Server rozbłysną na konferencji SQLDay 2015 we Wrocławiu

Adam Boduch

Właśnie ruszyły zapisy na konferencję SQLDay 2015, największe w Polsce wydarzenie przeznaczone dla programistów i administratorów baz danych, inżynierów oprogramowania oraz specjalistów Business Intelligence. W gronie prelegentów konferencji, która obędzie się w dniach 11-13 maja we Wrocławskim Centrum Kongresowym znajdują się światowe autorytety z dziedziny technologii SQL Server oraz baz danych m.in. Adam Machanic, Alberto Ferrari oraz Klaus Aschenbrenner. Na 500 uczestników czekać będzie 5 sesji warsztatowych oraz ponad 30 sesji tematycznych. SQLDay 2015 będzie największą konferencją poświęconą SQL Server w tej części Europy.

Konferencja SQLDay 2015 wyróżnia się starannie dobranym zestawem prelegentów, którzy posiadają zarówno szeroką wiedzę teoretyczną jak i niezwykle bogate doświadczenie. Kolejnymi prelegentami, którzy podzielą się swoją wiedzą będą m.in. Łukasz Grala, Maciej Pilecki, Paweł Potasiński, Grzegorz Stolecki, Marcin Szeliga oraz Damian Widera.

W tegoroczne konferencji weźmie udział ok. 500 uczestników a prelegentami będą eksperci o znanych w świecie SQL Server nazwiskach. Swoim doświadczeniem oraz wiedzą z zakresu SQL Server podzielą się ze słuchaczami takie osobowości jak Adam Machanic, Alberto Ferrari oraz Klaus Aschenbrenner.

„Recepta na sukces organizowanej przez nas konferencji SQLDay jest prosta - najlepszej klasy prelegenci, precyzyjnie wybrane tematy oraz sprawna organizacja. Nasi specjaliści dogłębnie przedstawią takie zagadnienia jak: projektowanie modelu wielowymiarowego danych, przykłady analiz statystycznych wykonywanych za pomocą pakietów języka R i komponentów Azure ML, wizualizacje wyników analiz za pomocą usługi Power BI oraz wiele innych. Polecam udział w warsztatach oraz w konferencji i zachęcam do zapisów w specjalnej, niższej cenie, która obowiązywać będzie jeszcze tylko do 28 lutego. Eksperci tacy jak Adam Machanic rzadko występują na konferencjach SQL w Europie. Dlatego spodziewamy się wielu uczestników z takich krajów, jak Niemcy, Austria i Czechy.”– powiedział Marcin Szeliga, prezes Stowarzyszenia PLSSUG, które jest organizatorem SQLDay 2015.

SQLDay to największa w Polsce konferencja poświęcona tematom związanym z SQL Server organizowana przez Polską Grupę Użytkowników SQL Server (PLSSUG). Konferencja posiada długą historię, do tej pory odbyło się już siedem edycji tego wydarzenia organizowanego nieprzerwanie od 2009 roku.

Ubiegłoroczna edycja odbyła się w dniach 28-30 kwietnia na Stadionie Wrocław, i przyciągnęła ponad 300 pasjonatów technologii baz danych. SQLDay zebrał wiele pozytywnych opinii zarówno uczestników wydarzenia, jak i najlepszych specjalistów ze środowiska SQL Server. Po sukcesach organizacyjnych poprzednich edycji, organizatorzy przygotowują wydarzenie z jeszcze większym rozmachem.

Więcej informacji na temat konferencji oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej:

www.conference.plssug.org.pl

Kontakt dla mediów:

Marcin Dulnik

In Fact PR – Agencja Public Relations
[email protected]

mobile: 660 722 822

1 komentarz

Byłem w tamtym roku, polecam każdemu.
Świetna atmosfera, dobrze zorganizowane.
W tamtym roku Bob Ward opowiadał ciekawie, Klaus jest już chyba stałym bywalcem i też ciekawie mówi :)