3. edycja JOIN! - The Database Conference już w listopadzie!

Adam Boduch

Specjaliści pracujący z platformą danych Microsoft po raz kolejny spotkają się w Warszawie. 21-23 listopada w stolicy odbędzie trzecia edycja JOIN! - The Database Conference.

***

Baner JOIN!.jpg

O konferencji

JOIN! - The Database Conference to konferencja poświęcona platformie danych Microsoft SQL Server. Wydarzenie jest skierowane głównie do specjalistów pracujących z platformą
danych Microsoft: programistów i administratorów baz danych, inżynierów oprogramowania, architektów i projektantów systemów bazodanowych.

Tegoroczna edycja

Podczas JOIN! odbędzie się całodzienna sesja treningowa oraz dwa dni prelekcji. W ramach części konferencyjnej zorganizowane zostaną trzy równoległe ścieżki tematyczne:

● Administrowanie bazami danych
● Tworzenie baz danych
● Business Intelligence

O jakość merytoryczną wydarzenia tradycyjnie zadbają eksperci, posiadający wieloletnie doświadczenie w branży. W Digital Knowledge Village spotkamy m.in. znanego z drugiej
edycji Uwe Rickena, który z systemami IT pracuje od lat 90. Za pomocą Microsoft SQL Server stworzył oprogramowanie administracyjne dla American Chamber of Commerce, a w
roku 2013 zdobył certyfikat „Microsoft Certified Master - SQL Server 2008". Podczas JOIN! odpowiadać będzie za prowadzenie warsztatów pt. „Analyze Your SQL Server Like a Pro”.
Obok niego na scenie pojawi się także Maciej Pilecki, który jest pierwszym Polakiem i jednym z niewielu na świecie specjalistów, którzy zdobyli tytuł Microsoft Certified Master z SQL Server 2008. Ekspert posiada także tytuł MVP w zakresie MS SQL Server oraz Microsoft Certified Trainer (MCT). Specjalista poprowadzi pre-con pt. „Secrets of the Query Optimizer”.

Oprócz nich podczas sesji szkoleniowych pojawią się także: Paweł Potasiński i Bartłomiej Graczyk. Paweł Potasiński na co dzień zajmuje się projektowaniem rozwiązań analitycznych
i bierze udział w planowaniu i wdrażaniu strategii rozwoju firmy. Zanim dołączył do Clouds of Mars, był m.in. product managerem w Microsoft i wykładowcą najlepszych warszawskich uczelni. Potasiński został pięć razy nagrodzony tytułem Microsoft Most Valuable Professional (MVP). Sesję „Migrating an on-premises data warehouse to Azure SQL Data.

Warehouse - do it right and easy” poprowadzi razem z Bartłomiejem Graczykiem - cenionym ekspertem w zakresie licencjonowania produktów Microsoft i Software Asset Management.
Graczyk pracował jako Architekt Danych w firmie Microsoft, gdzie m.in. zdobył doświadczenie w dziedzinie Business Intelligence.

Formularz rejestracyjny i wszelkie informacje dostępne są na stronie internetowej: http://join-conference.com

Aktualności można śledzić na facebookowym profilu Konferencji:
https://www.facebook.com/joinconference/

Organizatorem wydarzenia jest firma DATA MASTER, która odpowiada także za produkcję
Cloud DeveloperDays oraz .NET DeveloperDays.

0 komentarzy