26. edycja Akademickich Targów Pracy

Adam Boduch

26. edycja Akademickich Targów Pracy 8-9 listopada 2016, godz. 9:30-16:00 bud. C-13 Politechniki Wrocławskiej

zdjecie_atp_26_w_tle-2.png

To już 26. Edycja Akademickich Targów Pracy, sztandarowego projektu Fundacji Manus i Biura Karier Politechniki Wrocławskiej, odbywającego się na początku każdego semestru.

Każdy z dwóch dni Akademickich Targów Pracy przyciąga tysiące studentów i absolwentów zainteresowanych rozwojem swojej kariery zawodowej. Dzięki Akademickim Targom Pracy mają oni szybki i bezpośredni dostęp do ajnowszych ofert praktyk, pracy i staży oraz do informacji dotyczących wymagań stawianych w procesie rekrutacyjnym.

Dla przedsiębiorców jest to niepowtarzalna okazja do bezpośredniego kontaktu ze studentami Politechniki Wrocławskiej oraz możliwość wypromowania swojej marki na jednej z najlepszych uczelni technicznych w kraju.

Uczestnictwo w Akademickich Targach Pracy to korzyści dla każdej ze stron. Skrócenie dystansu pomiędzy przedstawicielem firmy a osobą zainteresowaną aplikacją na konkretne stanowisko owocuje szybszą informacją zwrotną oraz lepszym rozeznaniem rynku zarówno wśród pracodawców jak i potencjalnych pracowników.

Kolejne Akademickie Targi Pracy odbędą się już 8 i 9 listopada 2016 roku w godzinach 9:30 – 16:00 w budynku C-13, Zintegrowanym Centrum Studenckim Politechniki Wrocławskiej, znajdującym się przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 23 – 25. Wydarzeniu towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje, takie jak szkolenia czy konkursy, także te odbywające się przed wydarzeniem na naszym fanpage’u, jednak to obecność przedstawicieli około 80 wiodących na rynku firm jest tym, co najbardziej przyciąga odwiedzających.

Więcej informacji znajduje się na stronie: http://www.atp.pwr.edu.pl

0 komentarzy