Wykop dla programistów rozdaje nagrody

TomaszSmykowski

Dotnetomaniak.pl zorganizował konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. - Na stronie można znaleźć ciekawe linki dla programistów wykopywane przez pasjonatów tej dziedziny informatyki. Są to fascynujące materiały między innymi z polskich blogów, które nieraz trudno samemu odszukać w sieci - mówi Paweł Łukasik - pomysłodawca serwisu - Jeżeli materiał podoba się użytkownikowi może go wykopać, przyczyniając się do jego popularyzacji na takiej samej zasadzie jak na Wykop.pl czy Wyczaj.pl.

Dotnetomaniak to doskonały serwis dla programistów i osób, które szukają inspirujących i ciekawych materiałów na ten temat. Jest to zarazem pierwszy polski projekt "wykopowy" dla programistów. Warto zauważyć, że serwisy programistyczne tego typu za granicą np. www.dotnetkicks.com cieszą się nieustającą popularnością. Do tej pory brakowało takiego serwisu w języku polskim.

Mimo, że serwis istnieje zaledwie kilka miesięcy to już zdołał przyciągnąć znanych i cenionych programistów m.in. Macieja Aniserowicza, którzy dzielą się swoimi znaleziskami. Dotnetomaniak pozwolił mi odkryć wiele nowych polskich blogów .netowych - mówi Maciej Aniserowicz.

W konkursie może uczestniczyć każdy, kto założy konto i zacznie dodawać ciekawe linki. Nagrody w konkursie sponsorują takie firmy jak Microsoft, Redgate, Telerik, JetBrains oraz Polishwords. Wśród nagród są m.in. narzędzia programistyczne, kamery internetowe, myszki, koszulki, książki i gadżety.

Dotnetomaniak.pl istnieje od lutego 2009 roku.

Strona konkursowa: http://dotnetomaniak.pl/Quiz
Strona główna: http://dotnetomaniak.pl

Strona główna: http://img82.imageshack.us/img82/5213/netomaniak.jpg

0 komentarzy