Zapraszamy na kolejną edycję DevDuck’a w Bielsku-Białej!

Tym razem będziemy wspólnie poszerzać swoją wiedzę na temat code-splittingu i lazy-loadingu w React’cie, reverse proxy z użyciem Traefika, oraz autentykacji za pomocą Keycloacka.

Spotykamy się we wtorek 9 kwietnia o godzinie 17:30 w pubie Celna 10, przy ul. Celnej 10 (kto by się spodziewał... :P), w Bielsku-Białej.

Całe wydarzenie potrwa około 3 godzin, w czasie których została przewidziana przerwa na piwo i pizzę.

UWAGA!
Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy na -> https://www.meetup.com/DevDuc[...]-Bia%C5%82a/events/260030065/


Agenda:

  1. “Code-Splitting, Lazy-Loading and Prefetching in React and Beyond” - Łukasz Pluszczewski

Łukasz - Stawia umiejętność krytycznego myślenia ponad znajomość technologii. Chociaż uwielbia JSa to Atom i Electron to dla niego przede wszystkim fizyka kwantowa, która nie ma przed nim tajemnic. Albo tak mu się wydaje...

  1. "Traefik - Reverse Proxy That You Always Wanted" - Adam Gołąb

Adam - Ten który wychodzi na pole, a nie na dwór. Fan Reacta i programowania funkcyjnego. Uważa, że wszystkie aplikacje powinny być zamknięte w kontenerach. Po pracy spędza czas na poszukiwaniu zastosowań druku 3D.

  1. "Keycloak - Authentication with Minimum Fuss" - Mateusz Konieczny

Mateusz - Nie lubi odkrywać koła na nowo i stawia na wykorzystywanie sprawdzonych rozwiązań, zwłaszcza gdy nie wymagaja one od niego dużego wkładu. Po pracy nie kodzi i aktywnie spędza czas bez komputera.

  1. Gra VaBank/Jeopardy dla developerów - Marek Chotoborski

Marek - Za dnia Full-Stack Developer, po pracy instaluje Gentoo. W pracy używa Reacta, po pracy zdradza go z Vue. Nie wie jak wyjść z vima. Fan używania wszystkiego niezgodnie z przeznaczeniem. Lubi Grecję i brytyjskie teleturnieje.


Zapraszamy!

  • Team Brainhub

PS. Jeśli spodobał Ci się program meetupu ale nie pasuje Ci jego termin lub lokalizacja, zajrzyj tutaj -> https://www.meetup.com/Devduck/events/260030295/
11-ego kwietnia organizujemy w Gliwicach bliźniaczy meetup w nieco zmienionej formie ;)