IT Akademia j-labs #49 | Subiektywny przegląd front-endów

0

IT Akademia j-labs #49

►Temat: Subiektywny przegląd front-endów

"Nowy dzień, nowy framework". Słyszeliście o tym? Mateusz jest jedną z osób śledzących front-endy i chce podzielić się z Wami swoimi obserwacjami. Zarówno mający na ten temat własne przemyślenia, jak i oczekujący "pigułki", dającej pewien ogląd sytuacji, powinni znaleźć coś dla siebie w wystąpieniu Mateusza. Dlaczego React wygrywa z Angularem? Co to jest AngularJS i jak to się ma do Angulara? Co to jest Vue? Czy są jeszcze jacyś inni gracze, warci uwagi? Skąd różnice w gwiazdkach na GitHubie? Co z jQuery? Jakie są trendy, a jaka może być przyszłość front-endu? Na te i inne pytania odpowiedzi znajdziecie już podczas najbliższej IT Akademii.

► Prelegent: Mateusz Chrzonstowski

Programista, trener i projektant IT. Początkowo nastawiony na front-end, ostatnie lata w obszarze integracji systemów, a tak naprawdę programista full-stack. Dodatkowo, trener w jednej ze szkół programowania. Do tej pory wystąpił podczas targów i konferencji: Confitura, Codepot, Warszawskie Dni Informatyki, Lublin Startup Festival. Oprócz programowania, pasjonuje się jeszcze MMA, Dragon Ballem i strategiami wielkich firm.

►Networking

Po prelekcji zapraszamy wszystkich uczestników na część networkingową, czyli czas na rozmowy, wymianę poglądów, zadawanie pytań oraz nawiązanie nowych kontaktów. Będzie czekać na Was gorąca pizza i zimne napoje.

►Data: 13.12.2018, godzina 18:30

Adres: Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych, ul. Koszykowa 86, budynek C, sala C1 Warszawa

Wstęp wolny, rejestracja: bezpłatna dostępna tutaj: https://evenea.pl/imprezy/szk[...]ndow-209964/?source=directory


Po szczegóły zajrzyj na:

itakademia.j-labs.pl/
meetup.com/ITAkademiaj-labsKrakow/
meetup.com/ITAkademiaj-labsWarszawa/

0

Czy będą dostępne nagrania wideo ze spotkania?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0