Zlecenie na komunikator internetowy

0

poszukuje programisty do stworzenia aplikacji ktora umożliwia prowadzenie darmowych rozmów głosowych oraz obserwację rozmówcy poprzez kamerę internetową,. Oprócz tego funkcje bezpośredniej wymiany informacji tekstowych za pomocą ręcznie wpisywanych wiadomości oraz przesył plików. wiem dokladnie jak to ma wygladac. moze kogos znasz.
dziekuje za uwage

0

dlaczego 60 tys, oferuje stala wspolprace

0

Taka aplikacja wymaga warstwy klienckiej i serwerowej. Czy ta aplikacja miałaby być aplikacją mobilna? Jakie widełki co do wynagrodzenia Pan oferuje?

4

Daro oferuje "know how" i możliwość zdobycia doświadczenia, zamiast pieniedzy :)

0

Daro na razie mysli :)

1

To nie jest banalne zadanie. No ale spoko, masz tu nawet gotowca w PHP:
https://sourceforge.net/projects/phpwebcamvideoconference/

No ale i samo wdrożenie tego też kosztuje, chyba że sam potrafisz to wdrożyć.
A te 60K za napisanie tego od zera to nie jest żart :-)

0

haha a ja mam na to tylko 3k, program ma byc prosty nowatorski i lepszy od pozostalych bez tych dodatkowych okien itd itp, wdrazaniem sam sie juz zajme to najprostsza sprawa, jak chcesz to mozemy pogadac na skypie elloy78 ale bede dopiero po polnocy

0

ile czasu zajmie napisanie takiego komunikatora?

0

może kredycik?

0
daroslaw daroslawski napisał(a):

ile czasu zajmie napisanie takiego komunikatora?

Na podstawie tego co napisałeś w pierwszym poście ciężko jest w ogóle dokonać jakichś w miarę dokładnych estymacji (jeśli PHP to zakładam tu np. Laravel, Phalcon albo CI, Kohana i inne oraz odpowiednie technologie), opis jest bardzo pobieżny. Ale na pewno nie byłoby to szybko. A te 3 kafle to sobie możesz schować, nikt poważny nie będzie się po tyle schylać, to nie jest prosty tekstowy czat tylko wideorozmowa a to znacznie poważniejsza sprawa.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1