7 Studencki Festiwal Informatyczny - Kraków

0

Już za niecałe 2 tygodnie rozpoczyna się 7 edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego. W tym roku gospodarzem jest AGH :) Więcej informacji na stronie: http://sfi.org.pl/ (na razie nie ma jeszcze dokładnego planu, ale powinien niedługo się pojawić).
Warto przyjść ;)

0

Wiem że post pod postem, ale to taki celowy "bump" :P
Pojawił sie juz plan wykładów i warsztatów: http://sfi.org.pl/edycja-2011/agenda

0

Ty nie bumpuj tylko mów kiedy się jakaś ustawka szykuje Craxa - zwisła :D

0

Cholercia, jestem 80 w kolejce na warsztaty. Ktoś ma układy do wykorzystania? :D

0

Są gdzieś podcasty (czy tam ogólnie nagrania) z poprzednich edycji?

0

@Wibowit kiedys na pewno były na stronie (co znaczy ze nagrania istnieją/istniały), zapytam czy da się je zdobyc i jak tylko będę coś wiedział to będę informował :)

0

Ok już się dowiedziałem, filmiki z poprzednich edycji można znaleźć tutaj:
http://www.youtube.com/user/StudenckiFestiwalInf :)

0

Wpadliśmy wczoraj z kolegami po pracy na streaming z Wolframem i niestety musimy przyznać, że mocno się zawiedliśmy. Nie dość, że nie dało się niczego usłyszeć, bo szanowny pan Stephen nie potrafił odpowiednio ustawić swojego mikrofonu, to na dodatek nie powiedział niczego ciekawego. Np. nie odpowiedział na pytanie skąd bierze dane do swojej wyszukiwarki.

Dziś prawdopodobnie pojawię się na wykładzie o HTML5. Wybiera się ktoś?

0

@up byłem na tym wykładzie Wolframa i nie do końca sie z tobą zgodzę. Przy czym ja akurat siedziałem blisko głośnika, więc nie miałem żadnych problemów z usłyszeniem i zrozumieniem o czym mówił ;]
Poza tym wydaje mi się ze powiedział o tym o czym miał powiedzieć (patrz: temat wykładu i abstrakt), czyli o tym gdzie widzi przyszłość informatyki i jakie narzędzia będą rozwijane w najbliższych latach.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0