Wysyłka linków przez smtp

0

Witam,
jak wysyłać linki aktywacyjne przez smtp by na gmailu nie trafiały do spamu?
Sprawdzałem, już jak wyślę wiadomość bez linku nie trafia do spamu. Jak zrobić by na gmaila trafiła normalnie do skrzynki ( nie do spamu) i by zawierała link aktywacyjny ?

0

sprawdź czy w nagłówkach na gmailu nie dostajesz informacji o przyczynie lądowania wiadomości w spamie.

anty-spam zazwyczaj działa tak, że za każde "przewinienie" dostajesz kilka punktów do "to wygląda jak spam". link nie jest jedyną przyczyną. jest tylko składową całości. bez linku masz np. 4,7 punktów, a z linkiem 5,2 - i trafiasz do spamu.

jeżeli nie dostajesz takiej informacji - wyślij taką wiadomość (bezpośrednio z Twojego systemu, nie jako przekazanie wiadomości dalej!) na adres test4p [mał pa] dzek.mooo.com - zweryfikuję informacje od mojego antyspamu i Ci coś podpowiem

0

Dzięki,
wiadomość została wysłana z systemu.
Dodam tylko że do spamu trafia tylko na Gmaila :( a na pozostałe skrzynki normalnie do folderu 'odbiorcza'.

0

Dostałem maila, zaliczył 0.7 punkta, czyli mało (np. powiadomienia z 4programmers mają 3.5, 5.0 to u mnie spam).
Przesłałem to sobie dalej - z mojego konta - do Google i też złapało jako spam. Niestety - Google nie zdradza konkretnych przyczyn takiego stanu rzeczy.

Tutaj są wytyczne do rozsyłania automatycznych maili do GMail: https://support.google.com/mail/answer/81126

A co ja zauważyłem:
#Rozwalone kodowanie - może być przyczyną traktowania maila jako spam. Zarówno program pocztowy jak i webmail widzą to tak: http://i.imgur.com/JEAuJ12.png
#Inna treść w wersji HTML i inna w wersji tekstowej. E-mail może składać się z albo wersji tekstowej (brak formatowania, albo z wersji HTML (pełne formatowanie, brak wersji bez formatowania), albo z obu na raz. U Ciebie jest ta ostatnia opcja - co jest ZALETĄ, ale wadą jest różna treść (i zupełnie nieużyteczna w przypadku wersji tekstowej) - WystÄpiÅ bÅÄd - nie mogÄ wyÅwietliÄ wiadomoÅci. Skontaktuj siÄ z administratorem.. Nie dość, że treść nijak się ma do właściwej treści to jest oczywiście rozwalona (polskie znaki) oraz nic nie mówiąca (jakim administratorem? komunikat wygląda jak błąd serwera przy wysyłce maila). Treść tekstową najszybciej wygenerujesz po prostu używając strip_tags na treści HTML.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0