Pobranie treści strony (HTML) - pola uzupełniane przez JAVASCRIPT

0

Witam!

Jest pewna strona HTML, na której znajduje się kalkulator. Wartości uzupełniane są przez javascript. Pytanie - jak pobrać za pomocą PHP kod HTML i te wartości w tym kodzie, które zostały uzupełnione przez javascript? Jest to wykonalne? Finalnie ma to być tak, że kod HTML ma lądować w pliku PDF, jednak najpierw muszę się dowiedzieć jak ten javascript pobrać dodatkowo. Da się to zrobić ?

1

Wyjaśnij problem dokładniej. KTO uzupełnia te wartości? Co normalnie robi się z nimi dalej. Czy to jest na tej samej domenie? Dlaczego nie możesz wartości z tych inputów normalnie formularzem wysłać na serwer?

Każdy Twój temat to jakieś magiczne problemy - spróbuj rzucić to wszystko na 3 dni i doucz się o protokole HTTP, działaniu przeglądarki, rozróżnieniu strony serwera od strony klienta. Oszczędzi Ci to kolejnych 20 tematów przez kolejne 3 miesiące - naprawdę.

1

Musiałbyś mieć możliwość uruchomienia js w kontekście strony, czyli de facto dysponować przeglądarką. Dość skomplikowana sprawa. Może pomoże Selenium, bo chociaż to framework do testów, to używa się go do interakcji z przeglądarkami.

0

AJAX?

0

Nie do końca rozumiem, co chcesz zrobić. Jeżeli jest jakaś strona w sieci, nie Twoja i ktoś, niezwiązany z Tobą, coś tam wpisuje, to nie masz żadnej możliwości przechwycenia tych informacji. Jeśli Ty chcesz coś tam wpisać i zapisać wynik, to jak to już wcześniej zostało wspomniane, trzeba emulować przeglądarkę. Skomplikowane...

Jak chcesz to zrobić na swojej stronie, to przesyłaj uzupełnione dane ajaxem na serwer i w tym momencie możesz je w dowolny sposób już przetworzyć, używając PHP, czy czegokolwiek innego, wygenerować oczekiwanego pdf-a itp.

[Mirek]

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0