Wykonam drobne projekty w C, C++ i Python.

0

Uwaga! Ponieważ znalazłem stałą pracę jako programista, moja oferta jest już nieaktualna.

0

@spartanPAGE: @Patryk27: @fasadin: @czysteskarpety: Przypomniało mi się, że właśnie tydzień temu przyszły na konto pierwsze pieniądze za wykonane zlecenie przeze mnie. Był projekt na zaliczenie na studia, więc szczegółów nie będę zdradzał z oczywistych względów, w każdym razie pomimo tego, że zleceniodawca strasznie chaotycznie opisywał jak to ma dokładnie działać, to ostatecznie podobał mu się końcowy efekt. Wysyłałem mu co jakiś czas filmy z postępami aby nie było, że coś nie tak jak trzeba zrobiłem. Tak więc Wasze gadanie, że nie powinienem robić takich rzeczy się niezbyt sprawdza. Bardzo trudne zlecenia odrzucałem.

0

Oferta nadal aktualna, oto kod jednego z moich typowych programów pisanych na zaliczenie na studia: https://4programmers.net/Forum/Off-Topic/Oceny_i_recenzje/289753-kod_programu_na_zaliczenie

0

Oferta ciągle aktualna. Umieściłem w pierwszym poście link do mojego GitHuba z nieco większymi rzeczami jak by ktoś był zainteresowany. W międzyczasie wykonałem też kilka zleceń dla studentów, których efekt końcowy im się podobał.

0

Oj kolego ale to C to chyba mogłeś sobie darować. Trzymaj się już lepiej C++ ;-)

0

Podbijam, oferta nadal aktualna. Teraz też oferuję wykonanie prostych(na razie) projektów w Pythonie.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0