Darwin awards

0

Nagroda Darwina - Teoria:

Nagrody Darwina przyznawane są ludzią, którzy przyczynili się do eliminacji szkodliwych genów z populacji ludzkiej. Przypadki wybierane są przez internautów na stronie www.darwinawards.com. Dla tych co przeżyli przewidziane są wyróżnienia, pod warunkiem, że laureat nie będzie miał możliwości przedłużenia gatunku.

Wątek zamieszczam równolegle do wątku "trochę ort!". Będę sukcesywnie zwiększał ilość przypadków.

Rosyjska ruletka
W sylwestrową noc Brazylijczyk Antonio postanowił wraz z przyjaciółmi zagrać z rosyjską ruletkę. Nie mieli broni, ale od czego pomysłowość. Zwycięzcą miał zostać ten, kto najdłużej wytrzyma z zapalona petardą w zębach... wygrał Antonio. Jego pogrzeb był bardzo uroczysty.

Spokojny rozwód.
Po tym, jak żona odeszła od Louisa Deti z Belgii, zaczęły się kłopoty z podziałem majątku. Żona upomniała się o połowę domu i sprawa trafiła do sądu - bez skandali i awantur. Kiedy więc pewnego dnia w ich domu padł strzał i policja znalazła pana Deti martwego, wszyscy ich znajomi byli zdziwieni. Uznano, że to samobójstwo i zaczęto szukać broni. Kiedy jeden z policjantów uchylił jakąś szafkę, o mało nie zginął, uruchamiając samostrzał. W ciągu kolejnych trzech tygodni poszukiwań znaleziono jeszcze dwadzieścia różnych pułapek. Ładunek był nawet w skrzynce z piwem. Uruchomić się miał, gdy skrzynka zostanie opróżniona do połowy. Wszystkie te wybuchowe niespodzianki pan Deti budował przez cztery lata, i przeznaczył dla swojej eks-żony, gdyby przypadkiem proces wygrała. Niestety zawiodła go pamięć!

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0