[open-source] projekty

0

Witam.
Szukam od dłuższego czasu jakiegoś nowego, raczkującego projektu open-soruce, albo dopiero formującej się grupki programistów. No i, udalo mi się znaleźć może z trzy, ale ... główni head-developerzy nie odpowiadają na maila już ponad miesiąc, więc już w przedbiegu dziękuję za przyszłą (z pewnością dynamiczną) współpracę. Jak to mam w zwyczaju robić, sporo googlowałem, przeszukiwałem fora i znalazlem kilka projektów, ale są one z reguły, zbyt zaawansowane, albo niezbyt interesujące. Dlatego zgłaszam się z pytaniem - czy znacie, lub macie jakieś listy, lub źródło, z którego mógłbym czerpać informację na temat nowych polskich projektów open-source. Chciałbym się do jakiegoś przyłączyć i nauczyć nowych rzeczy, ale ... nie mogę go znaleźć.

0
Gośću napisał(a)

znalazlem kilka projektów, ale są one z reguły, zbyt zaawansowane, albo niezbyt interesujące

Jak będziesz kiedyś pracował jako developer to przekonasz się, że tylko przy takich się pracuje (tzn. zaawansowanych i nudnych). :)

0

Wiem troce o developingu i nie zgodze się;P Poza tym, to niczego nie zmienia. Bo ja szukam czegoś w czym mógłbym się przydać, ale i sporo nauczyc. Dlatego, nie mogą to być mega-prze-zaawansowane projekty open-source do sterowania wahadłowcami.

0

Przeglądaj tutejsze forum "Praca", czasami znajdują się oferty współpracy w projektach Open Source. W działach poświęconych jezykom też co jakiś czas się coś pojawia.

Możesz też patrzeć na SourceForge czy jakiś news o poszukiwaniu developerów się nie pojawił - rozwiązań jest wiele.

Możesz też sam rozpocząć jakiś projekt i zaprosić ludzi do współpracy ;-)

0

a http://dcm.ar-net.eu odwiedziłeś?

0

Mogłoby być coś w tym stylu, jednak jeden głowny problem - wszystko,ale nie Delphi ;) znam podstawy, ale nie chcę się w nim rozwijać,bo uważam, że nie ma większej przyszłości. Najbardziej interesuje mnie PHP i C/C++, ewentualnie Java - ale wtedy, tez bylbym raczej przygladajacym sie niz piszacym mega moduly ;)

Swoja droga, nie przypuszczalem,ze tak trudno bedzie znalezc jakis nowy projekt.

Pozdrawiam i dzieki za zainteresowanie.

0

Delphi nie ma przyszłości? :|

0

a ma? :>

0

Jeśli interesuje cię coś z programowania gier to możesz spróbować poszukać w dziale Help Wanted na forum GameDev.net -> http://www.gamedev.net/community/forums/forum.asp?forum_id=8

0
Oleksy_Adam napisał(a)

Delphi nie ma przyszłości? :|
Szukajac roboty za Wielka Woda to jak rozmawialem z tutejszymi programistami to na slowo Delphi sie usmiechali i slyszalem: "a kto tego uzywa?". Owszem, sa ogloszenia, ale to margines.

Poza tym... tym postem koncze ten off-topic bo nie o tym watek! I trzymac sie tematu, bo nie jest to watek jakich wiele na 4p.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0