Visual Studio 2008 C#

0

Witam

Szukam Panowie, jakiegoś fajnego opisu tego środowiska. Jakieś podstawowe informacje o możliwościach i krótki opis tworzenia nowego projektu, przy wyborze "windows application". To co znalazłem na wiki i pochodnych, słabo wygląda.

I będę również wdzięczny za jakiś PL link do opisu klas w C#, taki krotki kursik. Książki z polskiego wydania, również bedą mile widziane.

Pozdrawiam

0

Znajdz ebooka Sekrety jezyka C#

0

Ze swojej strony mogę polecić materiały na stronie http://www.microsoft.com/visualstudio oraz MSDN, z książek serię C# i platforma .NET Andrew Troelsen'a, z innych mediów może virtualstudy.pl gdzie akurat jest kurs C# co czwartek (teraz jest przerwa do 13 stycznia) prowadzony za pomocą Live Meeting :) Akurat jedna z sesji dotyczyła pracy z Visual Studio (solucje, projekty, organizacja plików w solucji i projekcie).

/edit: doczytałem właśnie, że ma być w PL. Generalnie z tym to zawsze jest problem w każdej dziedzinie nie tylko IT. Książka Troelsena jest tłumaczona na PL, sesje na virtualstudy.pl też są w PL. Radzę się uczyć angielskiego... Moja dziewczyna siedzi zawodowo w dziedzinie marketingu, tutaj jest to samo, porządna i dotycząca nowszych trendów literatura jest też tylko po angielsku.

0

Dzięki Panowie.

@AdamPL dla mnie angielski to nie problem. Czasami trochę się pomęczę by zrozumieć logikę zdania, ale i po polsku, niektóre zagadnienia są tak opisane, że lepiej je na chiński przetłumaczyć. Chodzi o to, że ma to być dla kogoś innego, kto zaczyna dopiero w VS a mnie nie chce się tego tłumaczyć (w sensie wyjaśniać) samemu, czy też tłumaczyć angielskich artykułów. Pewnie z jakiejś książki skorzystam, bo ostatnio w empiku przeglądałem wymienione przez Lamsom'a Sekrety jezyka C# i chodź nie za dużo było tam o samym VS, to chyba wystarczy.

Pozdrawiam

0

Na http://channel9.msdn.com jest chyba trochę materiałów o tym, jak używać VS.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1