Minimalistyczny layout

6

Layout wykonany jest w stylu minimalistycznym. Docelowo będzie zastosowany RWD. Póki co zrobiona jest tylko strona główna, a logo jest tymczasowe. Jak widać niestety nie mam zbyt wysublimowanego gustu estetycznego. Domena oczywiście jest tymczasowa.

http://www.phpscript.netau.net

0

Moja propozycja: Tytuły "Kategorie" i "Zaloguj" oraz nagłówek rozjaśniłbym, usunąłbym te paski i zrobiłbym z kątami, nie zaokrąglone. Na żywo jednak tego nie potrafię wymyślić, więc spróbuj zrobić np. screena z takiej przeróbki i wstaw. Zobaczymy, czy miałem rację :)

0

Zmniejszyłem lekko zaokrąglenie . Rozumiem, że byś je całkowicie usunął? Paski chyba usunę, a co do rozjaśniania nie jestem przekonany. Dodałem, również wstępną wersje podstrony rejestracja i parę zmian na głównej.

0

Dla mnie mogłaby być mniejsza czcionka.

0

Wprowadziłem kilka zmian w projekcie. Dodałem pozycjonowanie w zależności od przypisanej klasy, a nie od ustawionych na sztywno stylów. Uporządkowałem lekko kod, dodałem metadane do zdjęć. Dodałem również podstronę rejestracja.
Dodałem wstępny wygląd rozwiniętego artykułu. Co do ostaniego mam wątpliwości. Czy taki układ jest dla Was czytelny? Momentami mam wrażenie, że jest za dużo światła. Sczerze mówiąc, kiepsko u mnie z UX. Jakieś propozycje?

http://www.phpscript.netau.net

0

Jako, że poprzedni szablon już mi się znudził, teraz trochę inna wersja.
http://www.phpscript.netau.net/dark

Wzorowana na pewnej stronie, nie wiem czy nie będzie to kryptoreklama, ale dobra http://graffika.pl/

1

Osobiście mnie się podoba, chociaż zmieniłbym ikonkę lupy w okienku wyszukiwania na mniej rozciągniętą, a kolor "Czytaj więcej" na nieco wyraźniejszy. Ale zaznaczam, że są to odczucia zwykłego użytkownika, który kompletnie nie zna się na ładnym layout'cie, więc moje uwagi mogą być chybione :)

PS. A, jeszcze błąd w tekście: "Zaproponuj arykuł" zamiast "Zaproponuj artykuł".

0

Wiesz co chyba jednak trafne bo powtórzyłeś uwagi również innej osoby :D
Możesz jeszcze napisać, o której wersji pisałeś, która Ci się podoba?

0

Wprowadziłem kilka zmian. Dodałem m.in. zaznaczanie aktywnej strony, prostą walidację w javascripcie. Js uczyłem się łącznie tydzień, więc chyba nie warto oceniać kodu.
Wprowadziłem również wstępny system komentarzy. Nie mam zupełnie pomysłu na lewą kolumnę, wiec chyba póki co taka zostanie.

http://www.phpscript.netau.net

0

Po wyłączeniu JS to ładne zaznaczanie wybranej strony już nie jest takie ładne...

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0