Useragent w C# w komponencie WebView

0

Cześć,

Mam problem, otóż chcę stworzyć dosłownie mały programik, który po uruchomieniu otwierałby w całym "oknie tego programu" stronę WWW. Korzystam z programu VisualStudio 2015 w wersji Community, zaś program powstaje na platformie UWP, a więc jako aplikacja uniwersalna.

I teraz do rzeczy - chcę, aby program otwierał stronę X.com dokładnie tak samo na telefonie komórkowym, co na komputerze. Problem jest taki, że na telefonie otwiera się strona w wersji mobilnej a ja chcę, aby otwierała się tak samo, jak na komputerze, czyli w wersji desktop.

Jestem totalne zero jeśli chodzi o programowanie - na ogół zajmuję się stronami www. :)

W programie VisualStudio w interfejsie graficznym wstawiłem komponent WebView i w polu source wprowadziłem adres strony. We właściwościach zaznaczyłem pole "fill in", aby komponent był dopasowany do rozmiaru okna - aby mógł się kurczyć i rozciągać. Niestety, nie wiem jak zabrać się za useragenta, który musi być pod to podciągnięty. Dlatego można by rzec, że program jest prawie 'pusty'.

Szukałem na internecie i choć znalazłem kilka rzeczy to i tak nie potrafię tego ugryźć. Za wszelką pomoc będę wdzięczny. Mam nadzieję, że jakoś się dogadamy :) . Pozdrawiam

0

Jesteś pewien, że problem w tym, że strona wykrywa User-Agent, a nie po prostu dopasowuje się do wielkości ekranu i na małych ekranach będzie zawsze w wersji "mobilnej"?

User-Agent da się zmienić, ale z tego co widzę, to zmiana chyba musi być wykonywana przy każdym zapytaniu, co utrudni zadanie. Spróbuj: http://developerpublish.com/h[...]-for-a-webview-in-windows-10/

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0