Konkatenacja stringów w czasie rzeczywistym

0

Witajcie,
Chciałem się Was poradzić/zapytać czy w ogóle jest coś takiego do zrobienia. Mam sobie formularz który zawiera np 3 pola, pierwsze reprezentowane przez zmienną A, drugie przez B, trzecie przez C. Poniżej tych pól jest jedno duże pole tekstowe zainicjowane następującą treścią:
"Wartość pola A: "
"Wartość pola B: "
"Wartość pola C: "

I teraz jaki efekt chcę uzyskać ... chcę zrobić tak aby np po uzupełnieniu pola reprezentowanego przez zmienną A, dopisała mi się ona automatycznie do dużego pola do linii zainicjowanej tekstem: "Wartość pola A: ". To samo z polem B i C. Tylko chcę aby to działało w czasie rzeczywistym gdy użytkownik jest na formularzu, bez konieczności wciskania jakichkolwiek przycisków. Dodatkowo gdy użytkownik dopisze coś do tego pola duże np przez linią "Wartość pola A: " lub gdzieś na samym dole, po czym uzupełni pola A, B lub C to aby nie tracił tego co wpisze. Kombinuje na wszystkie sposoby ale albo za słabo myślę albo nie jest to do zrobienia w prosty sposób.

0

Da się. W zależności czego używasz, JavaFx czy Swing, wyszukujesz dla pól tekstowych akcji onChange i do niej przypisujesz funkcję która zbiera z wszystkich trzech pól stringi i podmienia tekst ostatniego elementu.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0