flashbeam player Brak niektórych polskich znaków w prezentacji

0

Mam nietypowy problem, otóż mam pewną prezentację wykorzystującą rozwiązania autorów tej strony http://www.flashbeam.de/

Problem jest jednak dość dziwny po uruchomieniu prezentacji nie są wyświetlane wszystkie polskie znaki, tzn są np. ł, ó, ale brakuje takich jak ą, ę, ń, ć.

Prezentacja startuje z programu exe. Wykorzystuje do tego pliki flsha swf, w których są jakieś animacje itd., a teksty, komentarze i nazwy przycisków są ładowane z plików XML.

Próbowałem dorabiać brakujące czcionki tak aby były widoczne w systemie, zmieniałem kodowanie w plikach XML, próbowałem innych dziwnych trików, ale jak w prezentacji nie ma wszystkich polskich znaków tak nie ma.

Może ktoś coś podpowiedziałby jak jeszcze próbować rozwiązać ten problem.

Sam już obstawiam, że to dziwne zachowanie związane jest bezpośrednio z plikiem uruchomieniowym exe, który coś się krzaczy ale jeśli tak to chyba już nie ma za bardzo jak temu zaradzić.

Gdyby ktoś chciał rzucić okiem i przetestować prezentację to daję link. Zajmuj około 20 mega. Przy uruchomieniu kliknąć klawisz Esc i spacje bo ona jakaś toporna jest.
http://wyslijto.pl/files/pre_download/mk37bsa95r

0

A czy Ty musisz podawac takie glupie sugestie? Ile Ty masz lat 20? Chlopie to forum jest moze i zwiazane z programowaniem, ale problem nie odnosi sie do niczego innego jak tylko do informatyki i przy zastosowaniu inzynierii wstecznej na pewno bedzie mial wiele wspolnego z programowaniem.

Idz sie jeszcze poucz i wtedy madrzyj.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0