KRUK S.A

0

Witam, aplikowałem jakiś czas temu do firmy Kruk S.A na stanowisko programisty C#. Pracował tam ktoś ? Na jakie zarobki można liczyć z 1.5 rocznym doświadczeniem ? Wiem, że to zależne od skilli itp ale tak tylko pytam z ciekawości. W tej chwili pracuje w firmie raczej słabo rozwojowej i chciałbym się przenieść.

0

Udało Ci się dostać ? Jeżeli tak, to jak wyglądała rekrutacja i co możesz powiedzieć o firmie ?

0
Wielki szewc napisał(a):

Udało Ci się dostać ? Jeżeli tak, to jak wyglądała rekrutacja i co możesz powiedzieć o firmie ?

Dostałem ofertę pracy ale nie przyjąłem. Rekrutacja w moim przypadku wyglądała tak, że robiłem test z C# i SQL. To był styczeń zeszłego roku. Od razu w ten sam dzień dostałem odpowiedź, że już kogoś przyjęli ale, że mi dobrze poszło i się odezwą przy następnej rekrutacji. I się odezwali z propozycją. 4300 na rękę. Nie przyjąłem ze względu na dojazd do pracy (jednak trochę daleko). W ogłoszeniu mieli, że można zdalnie. Ale na miejscu dowiedziałem się, że dopiero po roku czasu i tylko jeden dzień. Więc pracuje gdzie pracowałem a po godzinach trochę zdalnie freelancerka taka.

0

Oczywiście, gdybym mieszkał bliżej to bez zastanowienia bym poszedł. To głównie wynika z tego, że jednak dwójka dzieci i tracić 2 godziny dziennie na dojazd to nie dla mnie póki co.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0