Wycena testera

0

Czy ktoś orientuje się jakie są stawki w Krakowie dla testera z 1 - 1.5 rocznym doświadczeniem. Chciałbym iść w automaty. Poprzednio testowałem głownie manualnie, pisałem scenariusze testowe, zgłaszałem defekty, miałem stały kontakt z developerami, przeprowadzałem testowanie statyczne (np. przegląd wymagań). Tworzyłem też testy automatyczne - jednak powiedzmy było to 20-30% mojej pracy. Posiadam własne projekty do automatyzowania aplikacji internetowych w selenium webdriver/protractor (znajomość java, python, js, korzystałem również w nich z Jenkins oraz Mavena). Orientuje się w oop i wzorcach projektowych. Korzystałem z GIT, HP ALM, JMeter. Jakich widełków mógłbym się spodziewać w Krakowie?

0

Minimum 4k do łapy. Optimum będzie z 5k

0
Mały Młot napisał(a):

Minimum 4k do łapy. Optimum będzie z 5k

Za male doswiadczenie w automatach, zeby myslec o 5k. Mysle, ze bardziej realnie to 3800-4500 do reki, jezeli celujesz w firme miedzynarodowa i 3000-4000 w firmie z Polski. Oczywiscie, jezeli sie sam podszkoliles z Javy, ogarniasz POP, OOP, TestNG a w JMeterze umiesz korzystac z jezykow skryptowych to kwota moze byc wieksza.

0

Wiesz, ja bym nie zaniżał stawek. Jeżeli dobrze znasz np Jave SE(tzn obczajasz te wszystkie rzeczy z kolekcjami, wątkami, błędami itp motywy które ukoachali rekruterzy) i miałeś kontakt z pisaniem automatów to wal 7-8 na rękę - a co!

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1