Wrocław praktyka lub staż c++ w wakacje

0

Witam, jestem studentem 4 semestru na wydziale elektroniki PWR. Chciałbym zacząć pracować jako c++ software developer. Znam podstawy c++, STL, podejście obiektowe i trochę wzorców projektowych. Do tej pory robiłem tylko jakieś proste aplikacje na potrzeby studiów, gierki w SFMLu i parę zleceń na stronkach typu freelanceria.
I teraz mam pytanie w jakich firmach z Wrocławia mogę szukać zatrudnienia? Zależy mi głównie na tym aby zdobyć jakiekolwiek doświadczenie, nawet jeśli nie miało by to od razu być stanowisko programisty a np testera oprogramowania ale tak żeby moja znajomość języka programowania była potrzebna i żebym zdobywał doświadczenie. Zarobki nie muszą być wysokie, zależy mi tylko aby się utrzymać przez ten czas we Wrocławiu i móc pracować a na koniec jeśli będzie taka możliwość albo dalej studiować albo jeśli mi się w tej firmie spodoba to zacząć pracować na etat.
Chciałem załapać się na praktyki do NSN ale odpisali mi że w tym roku zgłosiło się zbyt wielu kandydatów i że w dostaniu się na praktykę decydowała kolejność zgłoszeń i już więcej ludzi nie przyjmują.

1

Sprawdź Capgemini (chyba wymagają niemieckiego), Tieto. Jeśli interesuje Cię rozwój w gamedevie to może Techland? Możesz też spróbować napisać do firm, które nie mają programów praktyk/staży. Daj znać czy się udało coś znaleźć - też jestem na W4 ;)

0

W techlandzie jest sporo ofert dla praktykantów ale praktyki z tego co wyczytałem to są u nich są bezpłatne.

Ma ktoś jeszcze jakieś propozycje firm?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0