Staż krakow, dla programisty c/c++/python

0

Wiecie moze w jakich firmach w Krk mozna pytac o staż dla programisty c/c++ ewentualnie python? I nie chodzi nawet ze teraz, z ciekawości pytam sie, bo wszędzie widzę java/c# a to mnie nie interesuje

0

Jeśli chodzi o duże korpo w krakowie to w Pythonie klepią np. w Onecie.

0

Bardziej mi zależy na czymś niskopoziomowym, bo jakoś w ta stronę chce isc. Podobno nie najgorzej z praca, a potem i mozna dość dobrze zarobic z kilkuletnim doswiadczeniem

0

Ale niski poziom u ciebie = RE (czyli np. ESET) czy klepanie jakichś rzeczy Real-Time?

0

Delphi albo Nokia? O ile niskopoziomowo to dla Ciebie embedded/RT.

0

@Shalom to nie wróży nic dobrego dla mnie, ale nie licząc RTOS nie znam tych skrótów. Myslalem wlsanie o tym i embedded, ale cały czas mi sie zmienia.

@alagner Delphi odpada bo tylko automativ`em sie zajmują. No i obie firmy na staż biorą dopiero studentów 4-5roku, ale dzięki za odpowiedź.

0

Ja wiem, że samochodówka, ale Linux to Linux (; Twój wybór.
Nie jestem z Krakowem na bieżąco, także wiele więcej nie pomogę, ew. może jeszcze Motorola?

0

Linux to linux - prawda, ale jak wejdę w automativ i to jeszcze ich technologie gdzie podobno nie mają zastosowania w innych firmach, to nie wyciągnę z tego dużo. A tak, chciałbym mieć coś co przyda się kolejnemu pracodawcy.

0

@napolitanczykowianec ESET to antywirusy ;) Możesz mieć problem z taką pracą jakiej szukasz bo niski poziom oznacza zwykle pisanie blisko sprzętu a tam królują technologie pod konkretnych producentów.

0

@Shalom i tak i nie. Tzn. ograniczenie niby do sprzętu, ale jak patrzyłem, to różnice nie są duże. Więc doświadczenie z poprzedniej pracy tak naprawdę nie będzie po nic. Może się myle. Tak czy inaczej chce znaleźć prace w obrębie tych języków o których pisałem. Plusem byłby niski poziom, embedded itd, ale pisanie jakieś aplikacji, wysoko nie będzie mordęgą. Zabawa z ARM, RTOS, Computer Vision, a ostatecznie i przetwarzanie dźwięku wydaje się super zabawą. Próbowałem pisać w Javie, mam kilka aplikacji(w wiekszości proste gry logiczne, jakaś baza), ale nie nadaje się na to. Już lepiej mi szło z C# ale to tylko liźnięte. Skupiam sie na C/C++/python bo chce technologie z nimi związane poznac jak najlepiej, nie ma co się za bardzo rozpraszać.

Jak już jestem, taki mały off-top. Bo wiem, ze firmy nie sprawdzają tylko wiedzy z zakresu języka, ale mają jakieś testy na inteligencje czy coś. Moje pytanie brzmi, gdzie są jakieś przykladowe, bo podobno do tego można się przygotować. W listopadzie będą targi i podobno na nich ericpol zaprasza na testy. Chciałbym wtedy spróbować, a nóż się na staż uda załapać.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0