Eclipse nie dodaje dependencies(Spring)

0

Witam. Chciałbym stworzyć aplikację w Springu i w tym celu pobralem ze strony eclipse.org eclipse luna, która już ma dodaną wtyczkę maven integration or eclipse następnie dodałem Spring IDE do eclipsa z tej strony: http://marketplace.eclipse.org/content/spring-ide#.VF3ijfmG91Y po przez isntalację nowego oprograwoania. Teraz gdy stworze nowy projekt Maven i chcialbym w pom.xml dodać nowe jar'y przez zakładkę dependencies np. springframework to mi go nie wyszukuje. Co mogłem zrobić źle lub czego nie doinstalowalem? Czy pozostaje mi dodawanie jar'ow manualnie? Dadam, że mam stały dostęp do internetu.
Z góry dziękuję za pomoc.

0
  1. Skonfigurowałes tą wtyczkę? ;]
  2. Szukajka może słabo działać czasem. Wpisz "z palca" potrzebne jary ( http://mvnrepository.com/tags/spring tu możesz poszukać jak je "wpisać") i zobacz czy ściąga
0

Nie konfigurowalem zadnej. To skonigurowac i maven'a i spring IDE? Co do tych jarów to moge je do springa pobrać na dysk i z dysku dodawać do maven'a?

0

Nie kombinuj tylko zrób to co napisałem!

0

Wklejam ten fragment kodu z odpowiednim jar'em do pom.xml i dodaje mi go czyli działa. Dzięki bardzo za pomoc.

0

@Pablos9999 u mnie to pomogło: http://stackoverflow.com/questions/14059685/eclipse-maven-search-dependencies-doesnt-work. Tylko, że rebuild index trwał z pół godziny, ale potem wyszukiwanie zaczęło działać.

0

Żeby nie tworzyć drugiego wątku na formu chciałbym się zapytać czy znacie jakiś repozytoria pod eclipsa które by przechowywaly mój cały projekt i bym mogl go odzyskać w przypadku awarii dysku czy czegos podobnego?

0

Zainteresuj się gitem. Swoje projekty możesz trzymać np. na github lub bitbucket.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1