[JAVA] Zlecę napisanie aplikacji

0

Potrzebuję osoby która wykona aplikacje w javie dotyczącej porównania sortowania bąbelkowego ver II z ver III
Zależy mi na czasie. Proszę o kontakt - [email protected]

0

Lol. Co to jest "ver II" i "ver III" ? :D

0

[losowa nazwa] oj się opierdalałeś na studiach widzę ze nawet nie kojarzysz wersji sortowań bąbelkowych. Co do zlecenia to nie rób śmiechu tylko sam to napisz...algorytmy masz w necie jak na tacy rozpisane. Sam zrobisz a wynik bedzie lepiej smakować...nawet jak dostaniesz 3+

1
lipkerson napisał(a)

[losowa nazwa] oj się **** na studiach widzę ze nawet nie kojarzysz wersji sortowań bąbelkowych.

Moze ja jakies dziwne szkoly konczylem, bo spotkalem sie z roznego rodzaju optymalizacjami sortowania babelkowego i rowniez pierwsze slysze o wersjonowaniu tego algorytmu. Z czystej ciekawosci: czym sie roznia poszczegolne wersje (zakladam, ze jest ich trzy)?

0

@lipkerson: Dokładnie to, co powiedzial ws - od kiedy to są jakieś oficjalne wersje tego algorytmu ? Najprawdopodobniej chodzi o kolejne optymalizacje nazwane przez jakiegoś wykładowcę na slajdach: wersja 1, wersja 2, wersja 3... :> Jeśli tak nie jest, to wyprowadź mnie z błędu i podaj źródło.

0

Aleś Cię mnie przycisneli...ok ok macie rację-nie ma w literaturze specjalistycznej wersjonowania tej metody. Oczywisćie chodzi o optymalizację. Z drugiej strony te optymalizację są na tyle znane i akceptowane, że można mówić o jakieś systematyce. Ale tak, macie racje.

@autor tego tematu
Jak szukałem źródeł do "wersji", znalazłem gotowe pętle w Javie chyba wszystkich OPTYMALIZACJI tego algorytmu. A szukałem 5 min-weź się chłopie do pisania albo kopiowania ze zrozumieniem.

0

Jest jeszcze wielowątkowa wersja sortowania bąbelkowego, która jest bardzo szybka i ma niski pesymistyczny koszt.

0

Poka Poka tą wielowątkową wersję.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0