Kursy i inne takie o c++.

0

Witajcie chciałbym się dowiedziec jak najszybszym sposobem oprócz książek/e-booków mogę nabyć praktyczną wiedzę na temat programowania.

Czy istnieją jakieś płatne kursy, po których dostane jakiś certyfikat lub dyplom, coś czym się mogę pochwalić, lub chociaż kursy po których nic nie dostane, ale się naucze. Mam teraz wakacje, bardzo zależy mi na efektywnej nauce c++.

Jeżeli ktoś by owe rzeczy znał, a jeszcze wiedział jak jest w rzeszowie to bardzo bym prosił.

0

http://www.nobleprog.com/szkolenia/programowanie/jezyk+c+plus+plus/ zobacz tu i ogólnie w googlach pod frazą szkolenia c++

0

Nigdy na takim kursie nie byłem, ale uważam to troche za daremne.
Książka do jednej ręki, kompilator do drugiej i przez wakacje mozesz spokojnie opanowac C++ od podstaw.

0

No tak aczkolwiek, zawsze to lepiej jak ktoś Cię uczy.

0

O ile potrafi uczyć. O ile tempo nauczania przez niego jest takie samo, jak tempo Twojego pojmowania. O ile jest naprawdę fachowcem.
Ja bym jednak wolał samemu. Chociaż nauka samemu też ma swoje wady - czasem brak motywacji.

0

Programowanie to jest coś, czego najlepiej uczyć się z książek/kursów, nie od kogoś innego.
Wymyśl jakiś program który chciałbyś zrobić i zacznij go robić, szukając informacji na forach itd (używając google).

  • kilka różnych książek czy coś.
0

właśnie teraz taki program tworze, ale mam dużo pomysłów, a często nie umiem ich zrealizować. Czasami jak coś się spytam na forach to mówią, że leniwy jestem albo coś, a ja sie staram, po czym jak już ktoś mi odpowie to przeważnie umiałem to (przeczytałem o tym) ale nie pomyślałem, że tak można wykorzystać, dlatego osoba która dużo umie jest fajną sprawą do nauki, tak myślę przynajmniej.

0
.KoLdY napisał(a)

to przeważnie umiałem to (przeczytałem o tym) ale nie pomyślałem, że tak można wykorzystać

Ale masz +1 do doświadczenia i następnym razem będziesz wiedział, że tak można ;)

dlatego osoba która dużo umie jest fajną sprawą do nauki, tak myślę przynajmniej.

Ale takich najwięcej jest na forach właśnie.

I samodzielne kombinowanie da Ci więcej. Jak się długo nakombinujesz, zanim coś zrobisz, to na dłużej Ci w pamięci to zostanie. Wiem po sobie ;)

0

Skoro już założyłeś sobie tutaj temat, to możesz spokojnie zadawać pytania, jeśli będziesz miał jakieś wątpliwości czy problemy a propos pisania programu, nad którym pracujesz. Tutaj ludzie na pewno udzielą Ci szybko odpowiedzi.

Co do kombinowania samemu - faktycznie to najlepszy sposób nauki, ale po godzinie czy dwóch spędzonych nad jednym małym problemem można stracić motywację. Wtedy przydaje się pomoc bardziej doświadczonych programistów.

Spytaj tylko moderatorów, czy taki tytuł wątku może zostać i czy może być na tym podforum czy powinien zostać przeniesiony.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1