Wątek przeniesiony 2018-12-27 14:35 z Off-Topic przez Ktos.

Problem z odtwarzaczem filmów na zalukaj

0

Czy ktoś z was spotkał się może z komunikatem "The media could not be loaded either because the server or network failed or because the format is not supported."
Ten błąd wywala mi każda przeglądarka zarówno na win 8.1 jak i na 10. Internet radiowy.
U innych osób system ten sam, przeglądarka też i działa więc albo to kwestia tej radiówki albo nie wiem czego.
Próbowałam wszystkich pomysłów na naprawienie tego problemu jakie znalazłam w sieci ale ani VPN, ani wyłączanie protokołu wersji 6, wyłączanie adblocka nic nie działa.
Problem dotyczy tylko tej strony wszystko inne odtwarza się bez problemu (a przynajmniej dotąd nie natrafiłam na takowy).

Miałby może ktoś z Was pomysł jak to naprawić?

2

A rozwiązanie bardzo proste: wykup dostęp do filmu na legalnej stronie.

0

Chcę po prostu rozwiązać problem czemu nie działa. Nie za bardzo mam kiedy siedzieć i oglądać filmy, a te które faktycznie oglądam mam na DVD ;P z resztą jak można przeczytać - internet radiowy - więc oglądanie na takich serwisach byłoby drogą przez mękę. Zwyczajnie chce wiedzieć czemu to nie działa

0

nie wiem w czym problem, mam lepszy transfer na bezprzewodowym niż na nerwostradzie, ale mniejsza, problem może leżeć w wielu miejscach np blokada przez antyvirusa, blokada przez wtyczki w przeglądarce, poprzestawiane opcje, przestarzały sprzęt, a nawet blokada operatora.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0