Dziwne pytanie dotyczące laptopów

0

Bez zbędnego przedłużania, potrzebuje podłączyć monitor do laptopa, i bardzo zależy mi na tym by móc zamknąć go (laptopa) i normalnie pracować na podłączonej klawiaturze i monitorze (jeśli ktoś jest ciekawy czemu to dlatego bo o wiele bardziej wygonie pracować mi w ten sposób a potrzebuje też często przenosić laptopa), i teraz pytanie czy jest to w ogóle możliwe a jeśli tak to jak to zrobić?

1

Jeśli możliwe, w ustawieniach systemu (w zależności jaki to system) wyłączasz akcje dla zamknięcia klapy ekranu, domyślnie uśpienie/hibernacja.

1

allegro -> stacja dokująca uniwersalna

1

@czysteskarpety: tylko te uniwersalne są na USB, więc nie jest to optymalne rozwiązanie. Sam mam takie coś (oryginał IBM, nie jakieś cudo z ChRL) i widzę (znaczy - widziałem, bo po testach odlozylem na półkę), że zwyczajnie nie daje rady. Owszem, wszystko działa, ale są lagi. Niby nie są wielkie, ale irytujące.

O wiele lepsza opcją jest dedykowana do danego modelu stacja. Koszt to 20-50 zł i temat z głowy. A do tego, zamykając klapkę kiedy laptop jest w stacji nie musisz się niczym przejmować, system wie że jest w docku i nie będzie szedł spać.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0