otwarzacz mp3 do 30 zł. Czy to żart?

0

Hej, mam pytanie czy ktoś ma coś podobnego jak to i chciałby się o tym wypowiedzieć:
http://allegro.pl/mp3-klasycz[...]or-ladowarka-i1844665585.html
Jestem ciekaw czy jest sens coś takiego kupić? Chodzi mi o jakość dźwięku? Powiem tak nie jestem jakiś człekiem z nie wiem jakim słuchem, ale w 2 stronę też. Wiem muszę mieć kartę sd, ale to nie problem :).

Jestem ciekaw czemu jest różnica prawie 100 zł gdy tylko niby różnica jest pamięć. A taka pamięć kosztuje o wiele mniej niż te 3 cyfry

0

Jeżeli będziesz miał dużo szczęścia to może wytrzyma ci tydzień

0

ja mam podobny, tyle że emteca. 4 lata temu odkupiłem go od kolegi za 30 zł ;) a że nie słucham często muzyki z tego, to nie potrzebuję nowego.

0

Nawet na zdjęciach wygląda tandetnie...

To najpopularniejszy model wsród odtwarzaczy MP3.
Nowoczesny i wielofunkcyjny.

Waaaaat the fuck?

0

Przynajmniej ma wyświetlacz:D Mój Grundig o wartości wtedy 80 zł (nie kupowałem, wygrałem) nie ma:/

Słuchawki będą fatalne, jak sama empetrójka wytrzyma miesiąc, to ogłuchniesz.

0

Miałam taki (dostałam gratis jak kupiłam lizaków za 200zł). Wytrzymał miesiąc. Niecały.

0

Miałem taki bardzo dawno temu, za 300 zł kupiłem wersję 128 MB (nie był wtedy na karty). Brat trochę później kupił 256 MB. Działały ponad pół roku-rok, mój w końcu przestał reagować na włączenie do portu USB, jego się rozpadł.

0

Siostra miała taki tylko z wbudowaną pamięcią 512MB bodajże - działa do dziś, używany rok-półtora, 2 lata leży nieużywany. Jak nie szkoda Ci 30zł możesz próbować - możliwe, że będzie grał długie lata, możliwe że 3 miesiące - jakość dźwięku nie była zła - trzeba mieć dobre słuchawki ;)

0

Kupiłem ok. 4-5 lat temu coś tego pokroju. Wtedy dałem 80zł za 256MB :D Przeleżał w szafie ze 2 lata. Ostatnio go znalazłem i działa, oprócz blokowania przycisków :)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0