Ściąganie XCode dla MacOS

0

Potrzebuję ściągnąć XCode na Mac OS 10.5.

Link naleziony w googlach:
http://developer.apple.com/ios/download.action?path=/iphone/iphone_sdk_3.1.3__final/iphone_sdk_3.1.3_with_xcode_3.1.4__leopard__9m2809a.dmg

Zarejestrowałem sie i ściągnąłem dwa razy dla pewności w odstępie kilku godzin.

Dla pewności porównałem ściągnięte pliki i, mimo oczekiwać, stwierdziłem róznicę w zawartości na końcu pliku.

Co prawda, jeszcze tych plików nie sprawdzałem, ale na pewno jeden z nich jest wadliwy, a drugi dobry, być może oba wadliwe.

W ogóle to pierwszy raz zdarza sie, że ściągam dwa razy ten sam plik i prawidłowo ściągnięte pliki się różnią.

Później ściągnąłem to samo trzeci raz i jest jeszcze inaczej.

Na załączonych obrazach jest pokazany obszar, w którym te pliki się rożnią.

Niby niewielki obszar, ale w takich plikach to nie ma prawa się różnić nawet jednym bitem.

0

Poprawione załączniki

0

Może na końcu pliku automatycznie dokładany jest jakiś identyfikator? Timestamp? Wcale nie musi to oznaczać, że całe archiwum będzie wadliwe. Być może archiwa dmg koniec pliku traktują jako opcjonalny komentarz.

Na twoim miejscu bym się raczej zastanawiał nad tym jak zainstalujesz to SDK, bo na Virtual PC Snow Leoparda nie zainstalujesz. Vmware posiada w sobie kod pozwalający na działanie systemu pod EFI itd. Wymagana jest mała modyfikacja programu odblokowująca tę opcję. Resztę informacji znajdziesz np. na forum InsanelyMac.

ps. żeby udźwignąć Snow Leoparda, XCode i emulator iOS na maszynie wirtualnej potrzebujesz dość potężnego sprzętu. Mój C2D 2.53GHz (ze sprzętową obsługą wirtualizacji) i 2GB RAM dla maszyny wirtualnej to za mało na komfortową pracę. Jeżeli spodoba ci się iOS, lepiej będzie kupić na Allegro jakiegoś maca mini z intelem, dołożyć RAM i zamknąć się w 1000zł. Albo zainstalować maca na swoim PC jeżeli twoja platforma jest kompatybilna.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1