Utrata ważnych danych - archiwum GG

0

Problem jak w tytule. Jakimś cudem wcięło mi całe archiwum GG, skutecznie hodowane od 2004 r. Przy pomocy jakiegoś softu wyciągnąłem z dysku archives.bak (chyba sobie robił kopię jak coś kombinował), modyfikowany nie tak dawno temu i rozmiarem odpowiadający mojemu archiwum. Pytanie i problem następujący: czy istnieje w ogóle możliwość odzyskania tak często zmienianego pliku, do tego po jednym lub dwóch dniach (nie zaglądałem tam i nie zauważyłem utraty) - dodam, że plik znajduje się na partycji systemowej. Z wyciągniętego archives.bak ani GG, ani żaden programik do naprawiania czy odczytywania archiwum GG zrobić użytku nie może. Po otwarciu dowolnym hex edytorkiem w środku jest cała masa zer, ale jest też trochę danych, które wyglądają na sensowne, tylko jak to wyciągnąć, żeby miało ręce i nogi? Proszę o wszelką pomoc.

Thank you from the mountain ;)

// EDITED:
Tak, ja też robię backupy... jak mi się przypomni :) W środku siedzi dużo zer, ale może jakoś pozostałe dane by można było ładnie przywrócić. Znalazłem też fragmenty w scandiskowych plikach .CHK, ale coś czuję, że dużo roboty mnie czeka, żeby się z tym przebić do tego, co mnie interesuje.

0

no jak przeważają zera to pewnie się już nic z tego nie zrobi
w sumie ja wszystkim ważnym ort! regularnie robię backup w tym też archiwum gg, no ale jak kto woli
nie wiem jakim cudem ci zniknął, mi ostatnio bez śladu wsiąkł gigabajtowy plik i do tej pory nie mam pojęcia gdzie jest :| (mniej więcej wiem kiedy i odpada opcja że zapomniałem że go gdzieś przeniosłem czy że go skasowałem ...)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0