Należało się, czy nie?

0

1

Nie wiadomo o co poszło, ale klientka nie powinna była się wtrącać.

4

ten komentarz chyba najtrafniej wyraża moje zdanie

To the people defending this girl because she has a vagina how does that give her the right to attack a man???..her gender does not allow her to kick or punch a guy & somehow he's to blame if he punches her back...why would anyone defend her?? shes CLEARLY in the wrong & this what is wrong with society a woman can punch a man & somehow she's the victim..i wanna high five him

0

Kto jest winny¹ w tej sytuacji?
http://img.wiocha.pl/images/d/b/db4c9fb0ea3eeecd3881f756bcef6d44.gif

¹Zdroworozsądkowo, nie prawnie

0

wtf, koleś hamuje dopiero po tym jak w niego przywalił

0

Hmm, było zimno i mokro, a więc zapewne mocno ślisko, więc kierowca prawdopodobnie po prostu nie zdążył wyhamować.

Moim zdaniem oboje zawinili, bo:

  • koleś w kadrze stoi jak debil na środku śliskiej drogi,
  • kierowca powinien zachować ostrożność w pobliżu przejścia przez pasy,
0

Omg, Wibowit pasy do rzecz święta. Jak jedzie się samochodem to się patrzy przed siebie, a szczególna ostrożność przy przejściu dla pieszych to podstawa. Koleś ewidentnie nie patrzył się przed siebie. Bo jak wytłumaczyć, że z oddali widać na pasach tłum ludzi a koleś wjeżdża z impetem i dopiero zaczyna hamować, nie wiem kto takim typom daje prawo jazdy. Pominę już fakt że na pasach mnóstwo dzieci + osoba ubrana w kamizelkę odblaskową trzymająca wielki znak stop. Bardziej kuriozalnej sytuacji już nie mogło być, no chyba że wielbłąd albo słoń w odblaskowej kamizelce stał by na pasach.

1

Jest coś takiego jak http://pl.wikipedia.org/wiki/Zasada_ograniczonego_zaufania a koleś stojący na środku śliskiej drogi sobie ją zignorował.

W świetle prawa kierowca złamał przepisy, ale z drugiej strony kolesia mi nie szkoda bo popisał się ignorancją.

0

Do blondynek powinno się stosować tą zasadę, bo nie znają zasad ruchu i mylą kierunki... Włączył kierunkowskaz, tamta, zamiast przyspieszyć albo cofnąć się stała i czekała na zbawienie. Tylko kobieta przy zderzeniu czołowym potrafi rozbić boczną szybę...

0
DużaTajemnicaWiedzy. napisał(a):

Oczywiście, że tak

0

Oczywiście, ze się należało. Żaden człowiek nie powinien uderzyć drugiego, a jeśli to zrobi, niech liczy się z karą, czy to kobieta czy mężczyzna.
Poza tym całą sytuacja przypomniała mi podobny film:

To, że ktoś jest kobietą nie daje prawa do tego, by kogokolwiek uderzyć. Facet natomiast pokazał, że sobie na to nie pozwoli i bardzo dobrze.

0

Kierowca postąpił źle czy dobrze?
http://goo.gl/GKPg6C

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1