Przygotowanie do korepetycji

0

Witam, zacząłem przygotowywać się do rozmowy kwalifikacyjnej, chcę zrobić to jak najlepiej dlatego chciałem znaleźć korepetytora. Kontaktowałem się z kilkoma osobami w tym takimi które za 2 godz biorą ok 300 zł i pytam ich czy przed zajęciami mogę dostać jakieś testy lub zadania tak abym oni mogli określić mój poziom i tak aby obie strony mogły się przygotować do zajęć. Nie chcę na to tracić czasu na zajęciach bo to bez sensu. Czy mam za duże wymagania ? bo osoby z którymi pisałem stwierdziły chyba że tak bo napisali że oni tak nie pracują :D Co o tym sądzicie ?

0

Podeslij im link do swojego githuba.

Poza tym rekruter szybko wychwyci na rozmowie na jakim jestes poziomie patrzac jak odpowiadasz na jakies rozgrzewajace pytania.

Gdybym kogos przygotowywal do rozmowy po prostu przepytalbym go z rzeczy ktore sa wymagane na stanowisko/ma w cv. Prosta funkcja do napisania + omowienie/napisanie unit testow (czy tego chcemy czy nie tak wciaz wiekszosc rekrutacji wyglada) i wiadomo jak rozmowe pokierowac.

0

Tylko moje pytanie brzmiało czy to normalne że mam takie wymagania do osoby od korepetycji :) to że dobrze jest wysłać link do githuba to zupełnie inna rzecz :) to jak rozmowa będzie wyglądać też wiem, pytanie dotyczyło zupełnie czegoś innego :)

1

Wg mnie dobrze postępujesz - bo skoro cena 150pln/h to masz prawo wymagać jakieś toku "nauczania" bo Ci korepetytor potem będzie pytał przez godzinę co potrafisz, potem stękał 15 minut "hmmm... no cóż... yyy od czego by tu zacząć.... eeee no to może ORM'y Cie zainteresują? albo powiedz czego nie wiesz....."

0

Odpowiadajac w takim razie dokladnie na Twoje pytanie: placisz uczciwie, chcesz by ktos dal Ci zadanie do zrobienia i nastepnie je sprawdzil, jestes swiadomy tego co napisalem w poprzednim poscie, wiec nie ma powodu by tego zadania nie dac.

0

Przepłacasz. Za 80zł/h znajdziesz pełno babeczek co przygotują Cię przez skajpa.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0