Informatyka na SGGW (zaocznie). Czy warto??

0

Siemanko Wszystkim!
Mam do Was pytanie drodzy Użytkownicy- sprawa wygląda następująco. Obecnie kończę licencjat w Akademii Obrony Narodowej z Bezpieczeństwa Narodowego o specjalizacji Bezpieczeństwo Informacyjne (taka informatyka i bezpieczeństwo a'la w teorii). Od października planuję jednak rozpocząć studia o kierunku Informatyka na SGGW (zaocznie). W związku z tym kilka moich pytań:
1) Infę nawet ogarniam a nie mam perspektyw większych jeżeli chodzi o uczelnie (więc czy warto)?
2) Jak z matmą i fizyką na SGGW? (dawno nie miałem matmy, a jeżeli miałem na studiach to wykładowcy nie potrafili przekazać tejże wiedzy).

Sam czuje się na siłach jeżeli chodzi o infe, gorzej z matmą ale jestem człowiekiem uparty i konsekwetnym, bardzo przyłożyłbym się do pracy aby tylko swój cel osiągnąć).

Chcę zostać w przyszłości administratorem sieci, dodam że jestem po technikum informatycznym, mam certyfikat zawodowy który zdałem bez żadnego przygotowania się do egzaminu (czyli coś tam kumam jednak :D ). Proszę o opinie i porady, nie ukrywam, że najbardziej obawiam się matematyki i fizyki.

PS. Jeżeli są osoby z SGGW tutaj proszę o kontakt PV.

Pozdrawiam :)

0

Nie studiuje na tej uczelni, jednak standardowo radzę spojrzeć : http://wazniak.mimuw.edu.pl/i[...]?title=Analiza_matematyczna_1

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0