Szukania kodów

0

Jak myślicie czy da się napisać taki program który szuka kodów doładowujących na komórkę. Działałoby to w ten sposób podłanczam komórkę kablem do kompa , uruchamiam program a ten po kolei sprawdza czternastocyfrowe kody aż w końcu znajdzie taką kombinację która doładuje mi konto, jak myślicie czy to możliwe. W tak taku np jest tak że po wpisaniu trzy razy złego kodu doładowującego konto jest blokowane , można by zrobić tak że sprawdza dwie kombinacje potem próbóje dzwonić na jakiś numer żeby tylko sygnał puśćić i żeby nie było trzy razy źle bo wtedy blokada, próbuje zadzwonić a potem znowu dwie kombinacje aż w końcu znajdzie kod.

Jak macie jakiś pomysł na coś takiego to piszcie, piszcie też co o tym myślicie.

0

Dziecko, wracaj do nauki... Kody są sprawdzane po stronie sieci, nie komórki, tak samo zliczane wprowadzanie kodów, komórka to tylko terminal [glowa]

0

Daloby sie to zrobic programujac pod kome (np.symbian c++', windows mobile api czy cou innego) trzeba znalezc funkcje odpowiezialne za wybieranie numeru. jezeli chodzi o komunikacje pc - koma to poczytaj o obex ale sie nie opaca, za duzo roboty.p.

0

To wiem źe komórka to terminal, z tym że po drugiej stronie zliczają kody też wiem ale spójrz chodzi mi o to że ten program szukałby kodów do skutku próbował sprawdzić każdą kombinację aż w końcu by trafił jakiś kod i doładował konto. Symulował by coś takiego że np wziołeś komórke do ręki i wpisywałeś kody aż do skutku.Ja miałem taki pomysł żeby podpiąć komórkę kablem com do kompa np NOKIA 3510i i za pomocą komend modemowych AT sprawdzać każdą kombinację ale nie wiem czy to możliwe , czy tak się da. Piszcie co o tym myślicie piszcie jakie macie pomysły na to

0

Kolejny gimnazjalista myśli, że jest cwańszy niż projektanci sieci telekomunikacyjnych, tyle o tym sądzę.

0

No tak, ale przy 14- cyfrowym kodzie szanse są... nikłe. Poza tym, jeśli chodzi o doładowanie na paragonie kod staje się ważny dopiero po jego zakupie.
Trzeci problem polega na tym, że wykonując x połączeń na ten sam numer możesz być zablokowany przez operatora sieci.

podłączam a nie podłanczam!

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0