Propozycja [kasowanie/przenoszenie tematów]

0

Ja mam taką propozycję, zeby mozna było kasować założone przez siebie tematy. Powód : ja ostatnio zacząłem się bawić Builderem, ale odruchowo nacisnąłem na Dephi i tam wpisałem pytanie na forum. Zauważywszy swój bład, wpisałem jeszcze raz ten sam post w dziale c++. Moderatorzy oczywiście skasowali jeden z postów, akurat ten prawidłowy, a ja otrzymałem odpowiedzi na nieinteresujące mnie pytanie (i nie wiadomo, czy nie zostałem wzięty za głupka, że je zadaję). [glowa]

//pisz sensowniejsze tematy - m.M

0

Wystarczyło zgłosić się na gg do któregoś z moderatorów z prośbą o przeniesienie wątku do innego działu. Jeśli żaden w danej chwili nie był dostępny, to mogłeś zrobić dopisek na koniec postu z taką prośbą.

To jest wskazówka również dla innych z takim 'problemem'.

0

Zdażają się też takie przypadki, że osoba pytająca chce usunąć wątek, bo już otrzymała odpowiedź. Do mnie zgłaszały się już takie osoby i do innych moderatorów zapewne też. Jest to zły pomysł, gdyż wtedy forum traci zawartość merytoryczną i nie miało by sensu trzymanie wyszukiwarki jeśli większość autorów kasowała by swoje posty.

Co do przenoszenia to tak jak mówi Marooned można poprosić moderatora, ale z lekką kulturką, miałem kiedyś taki przypadek, że koleś wyskakuje do mnie na gg z takim hasłem: możesz usunąć posta na forum? No to jest w dziale takim i takim autor taki i taki.

I co ja biedny zajęty człowiek mam począć? Skąd mam wiedzieć o jakie forum mu chodzi skoro jestem adminem/moderem na kilku forach? Zablokować gościa? Niee... :)

Na przyszłość dla Was... Po pierwsze mówi się "cześć", "witam" i inne tego typu zwroty grzecznościowe. Następnie podajesz skąd chcesz coś usunąć/przenieść i podajesz dokładny link, jak podasz link to nawet jak jestem zajęty to dam radę 4 razy kliknąć żeby wykonać żądaną przez Ciebie akcję.

No to taki mały poradnik. ;)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0