Co to za błąd przy kasowaniu posta ?

0

Jak potwierdzam skasowanie posta to mam błąd
401
Nie masz dostępu do tej strony.

To po co opcja usun post ? jak post nadal istnieje.

0

Żeby admini mogli mieć na ciebie haka? ;)

0

No to wpadłem :D
ale jak znam życie to tę funkcje wdrożył Stivi Łonder

0
masterO napisał(a):

No to wpadłem :D
ale jak znam życie to tę funkcje wdrożył Stivi Łonder

Nic o tym nie wiem

Mozesz skasowac tylko najnowszy post w temacie, jak ktos po Tobie idpowiedzial to juz nie mozesz

0

No to guzik do kasowania powinien zniknac w takkim razie. Bo byl juz post pod tym moim.
Wiec mowie ze to stivi łonder

0

@masterO: nie tyle znikać, a po prostu nie być wyświetlany. Ty możesz widzieć swój post jako ostatni, ale ktoś w międzyczasie mógł już napisać kolejny post, o czym nie dowiesz się, jeśli nie przeładujesz strony. Może się też zdarzyć, że dostaniesz błąd nawet jeśli próbujesz usunąć post, który jest ostatni w wątku. No bo w międzyczasie moderator mógł go usunąć, przenieść wątek do kategorii read-only lub trwale skasować cały wątek.

Informacja o błędzie jest potrzebna, co najwyżej powinna być bardziej treściwa, aby było wiadomo o co chodzi. Natomiast sam przycisk usuwania nie powinien być w ogóle widoczny pod postami, których usunąć dany użytkownik nie może.

0

Powinien być jasny komunikat błędu. Analogiczny przykład na forum vBulletin: administrator ustawił, że można edytować swój post tylko przez 30 sekund od napisania, Jak napiszesz post, masz pokazaną opcję Edytuj, która nie zniknie po 30 sekundach (chyba, że przeładujesz stronę). Ale jak próbujesz użyć tej opcji (tzn zapisać zmiany w poście), a czas minął, to nie dostajesz komunikatu "Error 401", tylko informację, że administrator pozwala na edycję tylko przez 30 sekund

0

Sprawę wyjaśnił @furious programming. Strona generowana jest dynamicznie po stronie serwera. Jej kod HTML w dużej mierze nie jest modyfikowany w wyniku działania innych użytkowników. Tak więc wątek mógł w tym czasie zostać usunięty, ale strona nie znika u Ciebie. Efekt działania innych użytkowników widać dopiero po przeładowaniu strony.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1