Programista GDB i Valgrind

0

Firma szuka programersa, podając takie szczególnie wymagane umiejętności
To samo myślicie, co ja ?
Ja nie jestem zainteresowany wyjazdem, etaty kiblonurków są na miejscu.

3

Ja właśnie nie wiem co myśleć mam:

  • To jest oferta że można być programistą w projektach GDB i Valgrind - to raczej fajne robić tak corowe projekty używane przez innych programistów
  • To jest oferta że trzeba umieć GDB i Valgrind? Myślałem że to raczej standard dla programistów C++ żebu umieć używac debugera
3

Jeśli pokażesz ofertę to Ci napiszę co tym myślę. W tym wątku jest za mało informacji, żeby podjąć jakąś sensowną dyskusję.

3

Sam kiedyś prosiłem kadry o wpisanie „umiejetność skryptowania GDB” jako dodatkowego skilla także nie rozumiem co w tym dziwnego. Pokaż ogłoszenie.

0

@several:

@alagner:
Programista C++

0

A, to. Widziałem, rzekłbym - nietuzinkowe to ogłoszenie ;)

1

Ja tam nie wiem jak dobrze pożenić to ogłoszenie z tym o co pytasz. Dla mnie jest dość jasne, że wymagają znajomości obsługi GDB a nie jego programowania. Nie wiem też o co Ci chodzi z tym wyjazdem bo w ogłoszeniu nie ma nic o konieczności relokacji.

Czytając samo ogłoszenie jako takie mam mieszanie uczucia, wolę formalną formę a czytając to ogłoszenie mam wrażenie, że pisał je student w bejzbolówce machając sobie jedną ręką w rytm rapu lecącego z głośników.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1