C++Builder 5

0

Czy ktoś może mi pomóc przy skonfigurowaniu tego programu ?
Kiedyś kolega mi go tak skonfigurował że zaczynając nowy projekt w FILE , NEW , wybierałem Cpp File i mogłem napisać najprostszy programik działąjący pod DOS'a. Dawałem po prostu (Run, lub F9) i wszystko odbywało się automatycznie.
Wynikiem czego był plik np. "projekt1.exe" (najprostszy około kilku lini programik miał około 150kB)
A teraz przeinsalowałem windows'a i zainstalowałem na nowo C++Builder 5 i jak wybiorę tak jak poprzednio i napiszę to w zakładce PROJECT mam praktycznie wszystko niedostępne.

Dodam jeszcze że jak naprzykład otworzę któryś ze starych projektów pisanych przeze mnie to wtedy wszystko jest jak po staremu ale muszę wczytywać jakiś stary projekt, czyścić kod i pisać nowy żebym mógł go używać.

Jak ktoś może to proszę o pomoc.

0

Marek w dniu 1.4.2002 17:21 napisal:
Czy ktoś może mi pomóc przy skonfigurowaniu tego programu ?
&gtKiedyś kolega mi go tak skonfigurował że zaczynając nowy projekt w FILE , NEW , wybierałem Cpp File i mogłem napisać najprostszy programik działąjący pod DOS'a. Dawałem po prostu (Run, lub F9) i wszystko odbywało się automatycznie.
&gtWynikiem czego był plik np. "projekt1.exe" (najprostszy około kilku lini programik miał około 150kB)
&gtA teraz przeinsalowałem windows'a i zainstalowałem na nowo C++Builder 5 i jak wybiorę tak jak poprzednio i napiszę to w zakładce PROJECT mam praktycznie wszystko niedostępne.
&gt
&gtDodam jeszcze że jak naprzykład otworzę któryś ze starych projektów pisanych przeze mnie to wtedy wszystko jest jak po staremu ale muszę wczytywać jakiś stary projekt, czyścić kod i pisać nowy żebym mógł go używać.
&gt
&gtJak ktoś może to proszę o pomoc.

Czy juz nikt nie wie jak to zrobic !!!!!!!!!!!!!!!!

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1