Aplikacja webowa .NET Core 2.2 problem z Deploy

0

Witam Wszystkich!
Korzystam z Visual Studio Professional 2019. Napisałem aplikacje webowa (.NET Core 2.2) i chciałbym ją umieścić na maszynie wirtualnej, na której jest zainstalowany IIS 10. W Visual Studio robię "Publish --> Web Deploy Package --> Tworzy się paczka ZIP, którą przenoszę na maszynę wirtualną. Na serwerze odpalam IIS, klikam na instancji aplikacji prawym "Wdróż --> Importuj aplikację --> Wskazuję ścieżkę do paczki ZIP i importuję aplikację. Po uruchomieniu aplikacji w przeglądarce otrzymuję komunikat: 500 Internal Server Error - There is a problem with the resource you are looking for, and it cannot be displayed.
Wcześniej miałem na serwerze IIS 6 i wszystko działało. Zainstalowałem IIS 10 na kolejnej maszynie i już jest wyżej opisany problem.
Będę wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam

0

Za mało danych. Trzeba by to zdebugować. Czy jest jakiś powód, dla którego tak właśnie robisz deploy, a nie poprzez sieć? Wirtualka powinna mieć dostęp do sieci i powinieneś móc się z nią połączyć. W Twój sposób nigdy tego nie robiłem, więc nie wiem, czy tu może być jakiś problem.

To co mam zawsze na początku (bo zapominam), to odpowiednie wpisy w plikach appsettings. Sporo rzeczy mam w "secrets", a one się nie diplojują. Więc upewnij się w pierwszej kolejności, czy tu masz wszystko dobrze.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0