Jak dodawać kontent do innych programów ?

0

Tak jak w powyższym temacie. Jak można dodać jakiś kontent do innych programów np. zmiana koloru przycisku w danym programie lub zmienianie wartości danej zmiennej w programie

0

Otwierasz program jako plik i piszesz tam sobie, tylko przy napisaniu byle czego później go już nie uruchomisz, wcześniej musisz go przeanalizować.
Masz jeszcze dynamiczną modyfikację w czasie działania, to też otwierasz jak plik na linuxie, na windowsie musisz o prawa się doprosić do pamięci ram.

Jeśli to coś prostego jak np. edycja MessageBox("tekst","tytul", MB_OK); gdzie np. MB_OK ma wartość 1, a np. MB_YESNO np. 2, tylko tą wartość nadpiszesz i program z innej ikonki będzie korzystał.

Możesz też swój kod napisać, ale nie możesz rozsuwać kodu, ewentualnie możesz nadpisać i potem wrócić w dane miejsce.
Zwykłe doklejenie kodu na koniec pliku nic nie zmieni, tak czasem się ukrywa winrara za exekiem, bo exe jest od przodu parsowany, a winrar od tyłu.

0

A jak np chciałbym dodać jakiś element np. textbox albo jakiś button?

0

To zależy z jakich technologii korzysta program, obczajasz jak działa widok w danej technologii, dodajesz eventy obsługi zdarzeń do tego obiektu.
W javascript będzie inaczej, bo tam np. dodajesz do drzewa obiekty, QT ma inaczej, winapi też inaczej.
W winapi zwykłe wywołanie createwindow starczy z parametrami, oczywiście musisz znać uchyt macierzystego okna do którego dodajesz.
I musisz to jakoś wstrzyknąć w miejsce inicjowania elementów, ewentualnie jednego usunąć zrobić w miejsce skok do twojej funkcji, dodać tam usunięty element, dodać swoje elementy i wrócić żeby kod mógł się dalej kontynuować.

0

Wyjaśnij najpierw dokładnie o co ci chodzi, bo z tego co napisałeś, to ciężko cokolwiek zrozumieć.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0