Wersja Visual Studio

0

Witam. Mam problem. Mam do wyboru VS Professional 2012 a VS ultimate 2013. Zależy mi na tworzeniu stron internetowych oraz programowaniu aplikacji dla windows oraz windows phone 8.1. Będe uczył się sam, mam zamiar kupić książkę, aby sobie to ułatwić. VS 2012 jest po polsku i to by nieco ułatwiło naukę, gdyż angielskiego się dopiero uczę. Którą wersję programu wybrać?

1

2015 community. Jak nie, to vs2013

0

2012 nie przejdzie? 2013 nie ma wersji po polsku? Korzystam z Dream Sparka.

0

Po co ci jakieś Ultimate na licencji dla studentów nadające się tylko do nauki jak możesz mieć aktualną darmową wersję tego narzędzie nawet do wykorzystywania komercyjnego (dla indywidualnych)?

0

A co jest złego w ultimate? Z tego co wiem, to darmowe wersję są ubogie. Dlaczego ultimate nie nadaje się dla wykorzystania komercyjnego?

0

A co jest ubogiego w VS 2015 Community?

Dlaczego ultimate nie nadaje się dla wykorzystania komercyjnego?

Ultimate się nadaje, problem w tym, że licencja DreamSpark nie zezwala na użycie komercyjne.

0

Nie wiem, możesz mi opowiedzieć co nieco na temat tych wersji programów? W którą najlepiej się zaopatrzyć? I dlaczego uważasz że programy z Dream Sarka nie są do użytku komercyjnego?

0

Zobacz sobie na porównanie wersji https://www.visualstudio.com/products/compare-visual-studio-2015-products-vs i pomyśl czego ci zabraknie oprócz spełnienia ambicji posiadania wersji programu bogatszej o możliwości których nie wykorzystasz tym bardziej ze jak sam piszesz dopiero się uczysz.

0

Jaką wersję byście Mi z czystym sumieniem polecili? I jakie funkcje zaznaczyć podczas instalacji? Tak jak pisałem, zależy mi na tworzeniu stron internetowych oraz aplikacji na windows oraz windows phone.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1