C# Operacja na PDF

0

Witam,
Od paru dobrych godzin głowie się i szukam jak zrobić pewną rzecz, mianowicie:
Posiadam plik "test.pdf", który zawiera dane osobiste osób wypełniających go. Chcąc wysłać ten plik do serwera muszę najpierw wyciąć z tego pdf'a wszystkie te informacje (taki wymóg) za pomocą prostokąta o wymiarach (0f, 0f, 600f, 115f) (rozmiar PDF jest nie zmienny więc te wartości są stałe).

Początkowo używałem biblioteki iText, lecz niestety nie mogę jej używać jeśli mam zamiar skomercjalizować swoją aplikację.
Czy jest inny sposób/biblioteka na wyczyszczenie danych tylko z części dokumentu pdf ograniczonej takim prostokątem? Dodam że jest to dolna część dokumentu więc rozwiązanie gdzie kasowane było by wszystko od konkretnej lini także mnie zadowoli.

Ewentualnie, czy da się to zrobić używając wcześniejszej wersji iText np. 4.2.0? (kod, który działa na 5.5.x nie kompiluje się, ale może jest inny sposób o którym nie wiem).

0
Wojski napisał(a):

http://bit.ly/1HirqVR

Naprawdę uważasz, że nie robiłem tak? Niestety google nie nakierowało mnie na żadną bibliotekę spełniającą moje wymagania. Jedynie iText dał radę, ale niestety aby używać go w komercyjnym oprogramowaniu należy kupić licencje.

Nie pisał bym tutaj gdybym nie sprawdził wszystkiego co udało mi się znaleźć.

0

Naprawdę uważasz, że nie robiłem tak?

Dokładnie tak uważam.

Niestety google nie nakierowało mnie na żadną bibliotekę spełniającą moje wymagania.

Niestety w takim razie nie potrafisz używać google.
PS. Odpowiedź jest w moim linku.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1