Odświeżony widok mikroblogów

Adam Boduch

Dzisiaj odświeżyliśmy nieco wygląd mikroblogów.

2014-04-14_214308.png

Pierwsze co zostało zmienione, to zmniejszenie wielkości avatarów oraz oraz umieszczenie daty publikacji tuż pod loginem autora. Sama treść została natomiast nieco powiększona. Można również zauważyć, że link służący do dodawania komentarzy, został przesunięty na prawo natomiast po lewej stronie pozostała opcja oddawania głosów na dany wpis. Przypominam, że to Wy decydujecie, które wpisy z mikroblogów mają się znaleźć na stronie głównej (oraz w jakiej kolejności). Wystarczą min 2 głosy, aby wpis znalazł się na naszej stronie głównej. Każde oddanie głosu na taki wpis zwiększa również reputację jego autora.

Dodatkowo schowane zostały opcję usuwania oraz edycji wpisu. Z racji tego, że nie są to zbyt często używane opcje, zostały ukryte pod ikonką narzędziową, widoczną w prawym, górnym rogu każdego wpisu.

Jeżeli chodzi o komentarze do wpisu, to tutaj obyło się bez większych zmian. Można jedynie zauważyć zniknięcie zielonych elementów graficznych, które towarzyszyły do tej pory każdemu komentarzowi. Dzięki temu w polu komentarza mieści się teraz więcej treści.

Mam nadzieje, że są to zmiany na "plus" jednak jeżeli macie jakieś pomysły na unowocześnienie funkcjonalności/wyglądu, piszcie śmiało na forum w wątku: http://4programmers.net/Forum/Coyote/226513-mikroblogi_-_odswiezenie_wygladu?p=1026093#id1026093

0 komentarzy